Foto – Shutterstock

Veselības horoskops 2015. gadam visām zodiaka zīmēm 0

Topā – veselīgs dzīvesveids

“Latvija pirmā vietā” tiks pāri 5% barjerai rūkdami! Kovida afēra tiks izmeklēta un – ticiet man! – kāds tiks iesēdināts!” – Līcīša feļetons 30
Ja elektrības biržas cena šodien sasniedz rekordu, patērētājiem jāpārkārto dienas darbi 23
“Vislabākais ir sasist jau izejas pozīcijā.” Slaidiņš par to, kas notiks, ja baltkrievi šķērsos Ukrainas robežu
Lasīt citas ziņas

2015. gads daudziem atnesīs fiziskā stāvokļa uzlabošanos. Mēs veselībai sāksim veltīt vēl lielāku uzmanību, turklāt vairāk paļausimies paši uz sevi, nevis ārstiem. Mēs meklēsim alternatīvas ārstēšanās iespējas un uzturēsim organismu tonusā.

Daudzi dos priekšroku veģetārismam vai arī vienkārši būtiski samazinās gaļas patēriņu pārtikā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Radīsies vēlme atteikties no kafijas un tējas par labu zāļu uzlējumiem. Pieaugs aromterapijas, mūzikas terapijas popularitāte.

Aizraušanās ar veselīgu dzīvesveidu būtiski uzlabos nācijas veselības stāvokli, tomēr riska zonā 2015. gadā var nokļūt aknas un žultspūslis, kā arī gremošanas un nervu sistēma. Sevišķu vērību savai veselībai vajag pievērst vasarā un rudenī – tieši tad būs liela iespēja saasināties jau esošām kaitēm un iemantot jaunas.

Auns

Auniem 2015. gadā saasināsies hroniskās saslimšanas, kā arī ir liela iespēja iedzīvoties liekajā svarā. Lai no tā izvairītos, rūpīgi sekojiet savām kaitēm, lai tās nesaasinātos, kā arī uzmanīgi izvēlieties pārtiku. Priekšroku dodiet augu valsts produktiem, biežāk ēdienkartē iekļaujiet riekstus (tikai ne zemesriekstus), bet noskaņojuma uzlabošanai ik pa laikam palutiniet sevi ar kakao krūzīti.

Šīs zīmes pārstāvjiem riska zonā ir galva. Liela garīga pārpūle nesīs galvassāpes, tāpēc atcerieties, ka vislabākā atpūta ir darbības maiņa, kā arī fiziska slodze. Jaunajā gadā jums nav vēlams lietot parfīmus ar pārmērīgi saldu eksotisku aromātu – tas arī var kļūt par pamatīgas migrēnas iemeslu.

Vērsis

Kopumā 2015. gadā Vēršiem ar veselību viss būs labi. Tomēr nav izslēgtas saaukstēšanās (arī vasarā) un smaga aklimatizācija, aizbraucot uz eksotiskām valstīm. Tāpēc savu imunitāti uzturiet ar vitamīnu kompleksiem un regulāri lietojiet kontrastdušu (protams, ja pret to nav nekādu blakusparādību).

Pievērsiet uzmanību savai ādai – par tās mitrināšanu nevajag aizmirst visu gadu. Turklāt var būt nepieciešamas papildu kosmētiskas procedūras. Ja jūs esat nokļuvis dažādu ādas dermatītu varā, jaunajā gadā ir liela iespējamība no tiem izvairīties pavisam. Izmantojiet ne tikai medikamentus, bet arī dabas spēku – koku mizu, lapu un augļu novārījumus un uzlējumus.

Dvīņi

Dvīņiem 2015. gadā riska zonā būs nervu sistēma. Turklāt šajā gadījumā vainīgi būsiet tikai jūs paši. Liela iespējamība, ka jūs vilinās kaut kādas ekstremālas vai eksotiskas izklaides, jums gribēsies sev pakutināt nervus, un jūs pareizi nenovērtēsiet situāciju. Pieaugs jums piemītošā visu problēmu saasināšana, kas arī negatīvi ietekmēs jūsu psiholoģisko stāvokli. Esiet savaldīgāki un uzmanīgāki, centieties izvairīties no spēcīgas adrenalīna rašanās.

Citādi jūsu pašsajūta 2015. gadā būs normas robežās. Protams, tikai tajā gadījumā, ja jūs regulāri izgulēsieties, ievērosiet veselīgu dzīvesveidu un sabalansēsiet savu ēdienkarti. Tā ka jaunajā gadā jūsu veselība ir tikai un vienīgi jūsu pašu rokās.

Vēzis

2015. gadā Vēžu lielā emocionalitāte un psihes svārstīgums var novest pie dažādu ādas saslimšanu rašanās, kā psoriāze un neirodermīts. Tieši tāpēc jāpārstāj tik asi reaģēt uz notikumiem un jāsāk kaut kādā veidā nostiprināt savu nervu sistēmu. Lietojiet homeopātiskus nomierinošos līdzekļus, tējas un kafijas vietā biežāk dzeriet piparmētru uzlējumus. Ja ciešat no bezmiega, ir jāsakārto savs gulēšanas režīms.

Jaunajā gadā pastāv darba traumu risks un “profesionālu” saslimšanu sākums. Centieties savu darbošanos organizēt tā, lai tā nekaitētu jūsu veselībai. Ja jūsu darbs tomēr ir saistīts ar zināmiem riska faktoriem, atcerieties par darba drošību un izturieties pret to ļoti nopietni.

Lauva

Lauvām problēmas ar veselību 2015. gadā var rasties hroniskā noguruma dēļ. Nav izslēgtas biežas galvassāpes, asinsspiediena svārstības, apātija, pat depresīvs noskaņojums. Lai no tā izvairītos, dažādojiet savu dzīvi un obligāti atrodiet laiku pilnvērtīgai atpūtai. Jaunajā gadā ir ļoti svarīgi izgulēties, regulāri saņemt pozitīvu emociju devu un pievērsties hobijam, kurš ļaus pilnībā pārslēgties no darba lietām uz kaut ko tādu, kas nav saistīts ar profesionālo darbību.

Turklāt riska zonā var nonākt reproduktīvie orgāni. Regulāri apmeklējiet attiecīgo ārstu, izvairieties no neaizsargāta seksa un centieties neapsaldēt ķermeņa apakšējo daļu. Tāpat arī jāsaudzē mugurkauls un sirds, kas ir Lauvu vājā vieta.

Jaunava

Jaunavām 2015. gadā nekādu nopietnu problēmu ar veselību nevajadzētu būt. Jūsu uzticība veselīgam dzīvesveidam dos labus rezultātus, tāpēc visticamāk nopietnu problēmu nebūs, izņemot īslaicīgas sezonālas saaukstēšanās. Tiesa gan, pastāv liels risks tikt sakostiem no čūskas vai citiem bīstamiem kukaiņiem, bet tikai tad, ja jūs dosieties uz kādu eksotisku valsti.

Nav gan jāaizmirst, ka jūsu vājā vieta neatkarīgi no gada un planētu stāvokļa ir gremošanas sistēma. Tāpēc saudzējiet kuņģi! Centieties uzturā nelietot pārāk asas garšvielas, jo sevišķi no ārzemēm ievestās, kā arī biežāk lietojiet zaļumus.

Svari

Svariem 2015. gadā jāuzmanās no nelaimes gadījumiem, pirmkārt saistītiem ar transportu. Ja esat iesācējs šoferis, labāk paņemiet papildu mācību stundas pie profesionāla instruktora, lai viņš jūs pamāca drošāk braukt pa pilsētu. Ja jūs vēl tikai plānojat stāties autoskolā, lai apgūtu mašīnas vadīšanas prasmi, atcerieties – 2015. gads nav labākais laiks, lai to darītu.

Jaunajā gadā jūs var pievilt atmiņa. Sāciet to trenēt – mācieties no galvas lielus teksta gabalus, lielus dzejoļus, risiniet krustvārdu mīklas. Atgādinām, ka šīs zīmes pārstāvjiem riska zonā vienmēr ir aknas, tāpēc izvairieties no apsaldēšanās, ievērojiet ūdens – sāls sabalansētību uzturā un samaziniet produktu, kas satur purīnus, lietošanu.

Skorpions

Skorpioniem 2015. gadā var pazemināties dzīves tonuss. Nav izslēgts, ka jūs ļoti bieži un diezgan asi izjutīsiet spēka trūkumu. Centieties atrast jaunu enerģijas, mundruma un optimisma avotu.

Atcerieties, ka jūsu nogurums ir uz psiholoģiska pamata, tāpēc no tā atbrīvoties vajag nevis pasīvi atpūšoties, bet gan ar kustībām un kontaktiem ar citiem cilvēkiem. Vizinieties ar divriteni, piesakieties deju kursos vai apmeklējiet slidotavu. Galvenais, lai jums apkārt būtu cilvēki.

Nenoslēdzieties un nemeklējiet vientulību, tā jūs neizārstēs.

Der pasargāt arī reproduktīvos orgānus. Tie jau tā jums ir riska grupā, bet jaunajā gadā tos varat pakļaut vēl lielākām briesmām, ja neatturēsieties no gadījuma sakariem.

Strēlnieks

Strēlnieku pašsajūta 2015. gadā ļoti cieši būs saistīta ar to, kādi notikumi risināsies jūsu dzīvē. Ja viss būs labi un liktenis nekādus pārsteigumus nesagādās, tad jūsu organisms neliks par sevi zināt, vismaz jaunas kaites neradīsies.

Savukārt ja jums ir sagatavoti zaudējumi un pārbaudījumi, tad arī veselība pasliktināsies. Var sagaidīt fizisku un garīgu spēku izsīkumu, hronisku slimību rašanos un jau esošu kaišu saasināšanos, kā arī strauju un neveselīgu svara zudumu.

Ir tikai viens veids, kā sevi pasargāt, – neskatīties atpakaļ. Visur meklējiet iemeslu optimismam, neieciklējieties uz zaudējumiem, tas ir, neļaujiet nepatikšanām atspoguļoties jūsu veselībā. Jūsu iespējamās slimības būs tikai un vienīgi uz psihosomatiskas bāzes, tāpēc pārkārtojiet savu domāšanu un saudzējiet nervu sistēmu.

Mežāzis

Mežāžiem jaunajā gadā var pēkšņi rasties problēmas ar psihi. Nav izslēgts, ka jūs diezgan bieži izjutīsiet apjukumu un neticību sev. Jums var saasināties psihosomatiskas saslimšanas. Visticamāk, jums gribēsies noslēgties vientulībā no visiem, bet to nedrīkst darīt nekādā gadījumā, citādi jūsu pašsajūta tikai pasliktināsies. Meklējiet atbalstu pie garīgi attīstītām personībām, nenoslēdzieties sevī, pēc vajadzības vērsieties pie psihologa.

Un atcerieties, ka jūsu pašsajūtas iemesls slēpjas tur, ka jūs tuvojaties jauna dzīves cikla sākumam, un, lai tajā ieietu atjaunots, ir jāatbrīvojas no visa liekā (tajā skaitā arī no fobijām un neticības sev). Tā ka apbruņojieties ar pacietību un atrodiet ar ko sevi uzmundrināt šajā neparastajā dzīves periodā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem 2015. gadā ar veselību viss būs vienkārši lieliski. Iepriekšējos gados jūs daudz esat darījis sava organisma labā, esat iemācījies viņu saprast un laikus to atbalstīt ar dažādām profilaktiskām metodēm, tā ka ķermenis jūs nepievils. Jūsu fiziskais un emocionālais stāvoklis ar katru dienu kļūs arvien labāks, pat sezonas saaukstēšanās ies jums garām. Galvenais – neapstāties un turpināt jau iesāktās veselību uzturošās programmas.

Starp citu, nav izslēgts, ka jaunajā gadā jūs izveidosiet un vadīsiet domubiedru grupu, kuri tieksies pēc veselības nostiprināšanas un arī pēc ārējā skaistuma.

Zivis

SAISTĪTIE RAKSTI

Zivīm nav gaidāmi kādi satricinājumi veselības jomā. Pat hroniskās kaites neizpaudīsies pilnā apmērā, bet tikai tad, ja jūs regulāri veiksiet profilaktisku darbu organisma stiprināšanā un paši neprovocēsiet saasinājumus. Taču riska zonā var būt jūsu nervu sistēma kāda tuva cilvēka slimības dēļ. Tāpēc centieties sevi savaldīt, jo tikai mierīgā garā jūs spēsiet palīdzēt sev dārgam cilvēkam.

Starp citu, pašsajūtas pasliktināšanos var izprovocēt jūsu darbaholisms – jaunajā gadā pieaugs jūsu ambīcijas un jūs daudz laika pavadīsiet darbā. Tāpēc jums ieteicams regulāri un pilnvērtīgi atpūsties, tad arī profesionālā darbība dos labākus rezultātus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
APTAUJA. Vai tev satrauc pērtiķu baku izplatība? 17
Kondicioniera radīta organisma temperatūras maiņa var provocēt saaukstēšanos
Vakar ārstniecības iestādēs nogādāti deviņi cilvēki, kuri “pārcepušies” saulē
“Ar nosūtījumu pie ārsta pēc diviem mēnešiem, par naudu – šonedēļ!” Advokāts Cers norāda uz haosu medicīnas sistēmā 24
“Latvija pirmā vietā” tiks pāri 5% barjerai rūkdami! Kovida afēra tiks izmeklēta un – ticiet man! – kāds tiks iesēdināts!” – Līcīša feļetons 30
Ja elektrības biržas cena šodien sasniedz rekordu, patērētājiem jāpārkārto dienas darbi 23
“Vislabākais ir sasist jau izejas pozīcijā.” Slaidiņš par to, kas notiks, ja baltkrievi šķērsos Ukrainas robežu
Tveicei neatkāpjoties, no valsts rietumiem virzās pērkona negaiss
VIDEO. “Viņa gāja pa gaisu!”: eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga pastāsta, ka mammas reakcija uz viņas saderināšanos ar mīļoto Imantu nemaz nebija tik jauka
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
No 20 001 “Centrālās laboratorijas” augustā testēta PĶR Covid-19 analīžu parauga 5628 bijuši pozitīvi
“Mēness aptieka”: Pēc darba vasarā kāds jaunietis noteikti izvēlēsies kļūt par farmaceitu! 1
Ar sirsnīgu smaidu mūsdienīgā aptiekā
Orientieri veselībai ar atgādinājumu – nekad neaizmirsti padzerties!
„Mēness aptiekās” pēc studijām šogad darbu sākuši gandrīz 40 jaunie farmaceiti un farmaceita asistenti
„Centrālā laboratorija”: Laboratoriski pozitīvi vīrushepatīta C antivielu rezultāti ir konstatēti salīdzinoši bieži
Ne kājas, bet bluķi – ko darīt? 3
„Mēness aptieka”: Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju gatavo veselīgu pārtikas produktu krājumus ziemai
„Veselības centru apvienība” atver magnētiskās rezonanses kabinetu tirdzniecības centrā „Sāga” 3
Ar doktorātu – tuvāk iedzīvotājiem ārpus Rīgas
Vai zemenes tiešām var saēsties visam gadam?
Trīs īpašie acu veselības riski vasarā
“Mēness aptieka” – labākā darbavieta Latvijā. Ko nozīmē šāda apbalvojuma iegūšana?
Mēness aptieka: 14% Latvijas iedzīvotāju šogad nesvinēs Jāņus
Mēness aptieka: Gandrīz pusei aptaujāto Latvijas iedzīvotāju dzēriens Nr.1 Jāņos būs alus
21% “Centrālajā laboratorijā” testēto ērču šogad konstatēta Laimas slimība
„Mēness aptieka”: uz mājām vai biroju aptiekas produktus tagad var piegādāt „Wolt”
Ar Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas attīstības biedrības atbalstu Ukrainas iedzīvotāji Mēness aptiekās varēs iegādāties recepšu medikamentus 10 000 eiro apmērā
Lielākajai aptaujāto daļai nav pietiekamas informācijas par savu vecāku sirds veselību
Bērniem jāzina rīcība gadījumos, ja sagriezts pirksts vai jāizsauc neatliekamā medicīniskā palīdzība
Piecas lietas, ko, iespējams, nezināji par farmaceita profesiju
„Mēness aptiekas” farmaceitu un ratiņkērlinga komandas spēlē uzvar draudzība
„Mēness aptieka” saņem starptautisko Best Places To Work sertifikātu
Darbu sākusi „Centrālās laboratorijas” filiāle Olainē
Vingrošana un speciāli pielāgoti vingrojumi pretsāpju terapijai
Par katru labdarības akcijā „Pērkot tu ziedo!” iegādāto RFF produktu divdesmit centus ziedo bēgļiem
Labestības tablete ikvienam
Medus sastāvs un īpašības mūsdienīgā skatījumā
Kolagēns – veselām locītavām un ādai
Kādi mēdz būt iemesli matu izkrišanai
Kādus līdzekļus drīkst izmantot odu, ērču un citu kukaiņu atbaidīšanai, atpūšoties laukos kopā ar bērniem? Atbild farmaceite 5
VIDEO. “Tā ir īsta sliņķu metode!”: zaļā dzīvesveida piekritēja Anitra Tooma pastāsta, kā uz kartona izaudzēt kartupeļus 39
VIDEO. “Agrāk man vannasistabā dzīvoja sliekas!” Anitra Tooma pastāsta, kāpēc mājoklī vajadzētu turēt šos “mājdzīvniekus”
Garšīgi, daudz ūdens un maz kaloriju! Kas vērtīgs kabačos?
8 noderīgi padomi, kā izdzīvot pārgājienā tveicīgā laikā 5
Utis nešķiro mantisko stāvokli – no mazā asinssūcēja cieš miljoniem cilvēku 9
Tā kā ir šaubas par policistu iespējami neprofesionālu rīcību, ministrs Eklons pieprasa veikt dienesta izmeklēšanu 17
Latvijā apstiprināta ģimenes attiecību pastāvēšanu starp diviem vīriešiem 55
No bijušajiem “Parex bankas” īpašniekiem valsts joprojām cer piedzīt 81 milj. eiro, bet bankas glābšana izmaksāja līdz 1,7 miljardam eiro 7
Latvija gaida “Black Hawk” helikopterus un paļaujas uz ASV lidaparātiem, dislocētiem Lielvārdes lidlaukā
Ralfs Eilands: Putins vienkārši ar lāpstu iemauca pa pakausi
FOTO. Šīgada ražas tomātu parāde izbrīnīs pat pieredzējošus dārzkopjus
VIDEO. “Viņa gāja pa gaisu!”: eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga pastāsta, ka mammas reakcija uz viņas saderināšanos ar mīļoto Imantu nemaz nebija tik jauka
EM: 250 energoietilpīgiem apstrādes rūpniecības uzņēmumiem valsts atbalstā izmaksās līdz 50 milj. eiro
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
Papildināta grandiozā festivāla “THE BEST OF Summertime — aicina Inese Galante” programma
16:10
“Radioteātris” šodien atzīmē 95. dzimšanas dienu
15:40
Latvijā apstiprināta ģimenes attiecību pastāvēšanu starp diviem vīriešiem 55
15:17