Horoskopi un mistika
Veselam

Veselības horoskops 2015. gadam visām zodiaka zīmēm0

Foto – Shutterstock

Topā – veselīgs dzīvesveids

2015. gads daudziem atnesīs fiziskā stāvokļa uzlabošanos. Mēs veselībai sāksim veltīt vēl lielāku uzmanību, turklāt vairāk paļausimies paši uz sevi, nevis ārstiem. Mēs meklēsim alternatīvas ārstēšanās iespējas un uzturēsim organismu tonusā.

Daudzi dos priekšroku veģetārismam vai arī vienkārši būtiski samazinās gaļas patēriņu pārtikā.

Radīsies vēlme atteikties no kafijas un tējas par labu zāļu uzlējumiem. Pieaugs aromterapijas, mūzikas terapijas popularitāte.

Aizraušanās ar veselīgu dzīvesveidu būtiski uzlabos nācijas veselības stāvokli, tomēr riska zonā 2015. gadā var nokļūt aknas un žultspūslis, kā arī gremošanas un nervu sistēma. Sevišķu vērību savai veselībai vajag pievērst vasarā un rudenī – tieši tad būs liela iespēja saasināties jau esošām kaitēm un iemantot jaunas.

Auns

Auniem 2015. gadā saasināsies hroniskās saslimšanas, kā arī ir liela iespēja iedzīvoties liekajā svarā. Lai no tā izvairītos, rūpīgi sekojiet savām kaitēm, lai tās nesaasinātos, kā arī uzmanīgi izvēlieties pārtiku. Priekšroku dodiet augu valsts produktiem, biežāk ēdienkartē iekļaujiet riekstus (tikai ne zemesriekstus), bet noskaņojuma uzlabošanai ik pa laikam palutiniet sevi ar kakao krūzīti.

Šīs zīmes pārstāvjiem riska zonā ir galva. Liela garīga pārpūle nesīs galvassāpes, tāpēc atcerieties, ka vislabākā atpūta ir darbības maiņa, kā arī fiziska slodze. Jaunajā gadā jums nav vēlams lietot parfīmus ar pārmērīgi saldu eksotisku aromātu – tas arī var kļūt par pamatīgas migrēnas iemeslu.

Vērsis

Kopumā 2015. gadā Vēršiem ar veselību viss būs labi. Tomēr nav izslēgtas saaukstēšanās (arī vasarā) un smaga aklimatizācija, aizbraucot uz eksotiskām valstīm. Tāpēc savu imunitāti uzturiet ar vitamīnu kompleksiem un regulāri lietojiet kontrastdušu (protams, ja pret to nav nekādu blakusparādību).

Pievērsiet uzmanību savai ādai – par tās mitrināšanu nevajag aizmirst visu gadu. Turklāt var būt nepieciešamas papildu kosmētiskas procedūras. Ja jūs esat nokļuvis dažādu ādas dermatītu varā, jaunajā gadā ir liela iespējamība no tiem izvairīties pavisam. Izmantojiet ne tikai medikamentus, bet arī dabas spēku – koku mizu, lapu un augļu novārījumus un uzlējumus.

Dvīņi

Dvīņiem 2015. gadā riska zonā būs nervu sistēma. Turklāt šajā gadījumā vainīgi būsiet tikai jūs paši. Liela iespējamība, ka jūs vilinās kaut kādas ekstremālas vai eksotiskas izklaides, jums gribēsies sev pakutināt nervus, un jūs pareizi nenovērtēsiet situāciju. Pieaugs jums piemītošā visu problēmu saasināšana, kas arī negatīvi ietekmēs jūsu psiholoģisko stāvokli. Esiet savaldīgāki un uzmanīgāki, centieties izvairīties no spēcīgas adrenalīna rašanās.

Citādi jūsu pašsajūta 2015. gadā būs normas robežās. Protams, tikai tajā gadījumā, ja jūs regulāri izgulēsieties, ievērosiet veselīgu dzīvesveidu un sabalansēsiet savu ēdienkarti. Tā ka jaunajā gadā jūsu veselība ir tikai un vienīgi jūsu pašu rokās.

Vēzis

2015. gadā Vēžu lielā emocionalitāte un psihes svārstīgums var novest pie dažādu ādas saslimšanu rašanās, kā psoriāze un neirodermīts. Tieši tāpēc jāpārstāj tik asi reaģēt uz notikumiem un jāsāk kaut kādā veidā nostiprināt savu nervu sistēmu. Lietojiet homeopātiskus nomierinošos līdzekļus, tējas un kafijas vietā biežāk dzeriet piparmētru uzlējumus. Ja ciešat no bezmiega, ir jāsakārto savs gulēšanas režīms.

Jaunajā gadā pastāv darba traumu risks un “profesionālu” saslimšanu sākums. Centieties savu darbošanos organizēt tā, lai tā nekaitētu jūsu veselībai. Ja jūsu darbs tomēr ir saistīts ar zināmiem riska faktoriem, atcerieties par darba drošību un izturieties pret to ļoti nopietni.

Lauva

Lauvām problēmas ar veselību 2015. gadā var rasties hroniskā noguruma dēļ. Nav izslēgtas biežas galvassāpes, asinsspiediena svārstības, apātija, pat depresīvs noskaņojums. Lai no tā izvairītos, dažādojiet savu dzīvi un obligāti atrodiet laiku pilnvērtīgai atpūtai. Jaunajā gadā ir ļoti svarīgi izgulēties, regulāri saņemt pozitīvu emociju devu un pievērsties hobijam, kurš ļaus pilnībā pārslēgties no darba lietām uz kaut ko tādu, kas nav saistīts ar profesionālo darbību.

Turklāt riska zonā var nonākt reproduktīvie orgāni. Regulāri apmeklējiet attiecīgo ārstu, izvairieties no neaizsargāta seksa un centieties neapsaldēt ķermeņa apakšējo daļu. Tāpat arī jāsaudzē mugurkauls un sirds, kas ir Lauvu vājā vieta.

Jaunava

Jaunavām 2015. gadā nekādu nopietnu problēmu ar veselību nevajadzētu būt. Jūsu uzticība veselīgam dzīvesveidam dos labus rezultātus, tāpēc visticamāk nopietnu problēmu nebūs, izņemot īslaicīgas sezonālas saaukstēšanās. Tiesa gan, pastāv liels risks tikt sakostiem no čūskas vai citiem bīstamiem kukaiņiem, bet tikai tad, ja jūs dosieties uz kādu eksotisku valsti.

Nav gan jāaizmirst, ka jūsu vājā vieta neatkarīgi no gada un planētu stāvokļa ir gremošanas sistēma. Tāpēc saudzējiet kuņģi! Centieties uzturā nelietot pārāk asas garšvielas, jo sevišķi no ārzemēm ievestās, kā arī biežāk lietojiet zaļumus.

Svari

Svariem 2015. gadā jāuzmanās no nelaimes gadījumiem, pirmkārt saistītiem ar transportu. Ja esat iesācējs šoferis, labāk paņemiet papildu mācību stundas pie profesionāla instruktora, lai viņš jūs pamāca drošāk braukt pa pilsētu. Ja jūs vēl tikai plānojat stāties autoskolā, lai apgūtu mašīnas vadīšanas prasmi, atcerieties – 2015. gads nav labākais laiks, lai to darītu.

Jaunajā gadā jūs var pievilt atmiņa. Sāciet to trenēt – mācieties no galvas lielus teksta gabalus, lielus dzejoļus, risiniet krustvārdu mīklas. Atgādinām, ka šīs zīmes pārstāvjiem riska zonā vienmēr ir aknas, tāpēc izvairieties no apsaldēšanās, ievērojiet ūdens – sāls sabalansētību uzturā un samaziniet produktu, kas satur purīnus, lietošanu.

Skorpions

Skorpioniem 2015. gadā var pazemināties dzīves tonuss. Nav izslēgts, ka jūs ļoti bieži un diezgan asi izjutīsiet spēka trūkumu. Centieties atrast jaunu enerģijas, mundruma un optimisma avotu.

Atcerieties, ka jūsu nogurums ir uz psiholoģiska pamata, tāpēc no tā atbrīvoties vajag nevis pasīvi atpūšoties, bet gan ar kustībām un kontaktiem ar citiem cilvēkiem. Vizinieties ar divriteni, piesakieties deju kursos vai apmeklējiet slidotavu. Galvenais, lai jums apkārt būtu cilvēki.

Nenoslēdzieties un nemeklējiet vientulību, tā jūs neizārstēs.

Der pasargāt arī reproduktīvos orgānus. Tie jau tā jums ir riska grupā, bet jaunajā gadā tos varat pakļaut vēl lielākām briesmām, ja neatturēsieties no gadījuma sakariem.

Strēlnieks

Strēlnieku pašsajūta 2015. gadā ļoti cieši būs saistīta ar to, kādi notikumi risināsies jūsu dzīvē. Ja viss būs labi un liktenis nekādus pārsteigumus nesagādās, tad jūsu organisms neliks par sevi zināt, vismaz jaunas kaites neradīsies.

Savukārt ja jums ir sagatavoti zaudējumi un pārbaudījumi, tad arī veselība pasliktināsies. Var sagaidīt fizisku un garīgu spēku izsīkumu, hronisku slimību rašanos un jau esošu kaišu saasināšanos, kā arī strauju un neveselīgu svara zudumu.

Ir tikai viens veids, kā sevi pasargāt, – neskatīties atpakaļ. Visur meklējiet iemeslu optimismam, neieciklējieties uz zaudējumiem, tas ir, neļaujiet nepatikšanām atspoguļoties jūsu veselībā. Jūsu iespējamās slimības būs tikai un vienīgi uz psihosomatiskas bāzes, tāpēc pārkārtojiet savu domāšanu un saudzējiet nervu sistēmu.

Mežāzis

Mežāžiem jaunajā gadā var pēkšņi rasties problēmas ar psihi. Nav izslēgts, ka jūs diezgan bieži izjutīsiet apjukumu un neticību sev. Jums var saasināties psihosomatiskas saslimšanas. Visticamāk, jums gribēsies noslēgties vientulībā no visiem, bet to nedrīkst darīt nekādā gadījumā, citādi jūsu pašsajūta tikai pasliktināsies. Meklējiet atbalstu pie garīgi attīstītām personībām, nenoslēdzieties sevī, pēc vajadzības vērsieties pie psihologa.

Un atcerieties, ka jūsu pašsajūtas iemesls slēpjas tur, ka jūs tuvojaties jauna dzīves cikla sākumam, un, lai tajā ieietu atjaunots, ir jāatbrīvojas no visa liekā (tajā skaitā arī no fobijām un neticības sev). Tā ka apbruņojieties ar pacietību un atrodiet ar ko sevi uzmundrināt šajā neparastajā dzīves periodā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem 2015. gadā ar veselību viss būs vienkārši lieliski. Iepriekšējos gados jūs daudz esat darījis sava organisma labā, esat iemācījies viņu saprast un laikus to atbalstīt ar dažādām profilaktiskām metodēm, tā ka ķermenis jūs nepievils. Jūsu fiziskais un emocionālais stāvoklis ar katru dienu kļūs arvien labāks, pat sezonas saaukstēšanās ies jums garām. Galvenais – neapstāties un turpināt jau iesāktās veselību uzturošās programmas.

Starp citu, nav izslēgts, ka jaunajā gadā jūs izveidosiet un vadīsiet domubiedru grupu, kuri tieksies pēc veselības nostiprināšanas un arī pēc ārējā skaistuma.

Zivis

Saistītie raksti

Zivīm nav gaidāmi kādi satricinājumi veselības jomā. Pat hroniskās kaites neizpaudīsies pilnā apmērā, bet tikai tad, ja jūs regulāri veiksiet profilaktisku darbu organisma stiprināšanā un paši neprovocēsiet saasinājumus. Taču riska zonā var būt jūsu nervu sistēma kāda tuva cilvēka slimības dēļ. Tāpēc centieties sevi savaldīt, jo tikai mierīgā garā jūs spēsiet palīdzēt sev dārgam cilvēkam.

Starp citu, pašsajūtas pasliktināšanos var izprovocēt jūsu darbaholisms – jaunajā gadā pieaugs jūsu ambīcijas un jūs daudz laika pavadīsiet darbā. Tāpēc jums ieteicams regulāri un pilnvērtīgi atpūsties, tad arī profesionālā darbība dos labākus rezultātus.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

VB
Vija Beinerte
Latvijā
“Patlaban durts tiek cilvēcības sirdī.” Vija Beinerte sarunājas ar Juri Rudevski par valodu, dzimumu, mākslu un cenzūru
Intervija 2 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Atņemot brīvpusdienas skolēniem, Latvijas sabiedrībā nav cieņas Saeimai!” Gobzems kolēģiem velta stingrus pārmetumus
4 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
Apstulbuši bija pat tiesneši. Igors Vihrovs – vingrotājs, kurš sajūsmināja visu Latviju
6 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Ar politiķu palīdzību izveidota sistēma, lai banku sektors varētu pelnīt milzu naudu, atklāj ģenerālprokurors
6 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Princeses Diānas bijušais miesassargs atklājis ļoti intīmas detaļas par viņas dzīvi 5
11 stundas