Foto – Shutterstock

Veselības horoskops 2015. gadam visām zodiaka zīmēm 0

Topā – veselīgs dzīvesveids

Kokteilis
FOTO. “Visi skatieni bija vērsti tikai uz viņu, kad viņa uzkāpa uz sarkanā paklāja” – Nīderlandes karalienes kleita apžilbina klātesošos
Kokteilis
VIDEO. “Visatļautība pārsniedz visas saprāta un arī vājprāta robežas!” Daugavpils mēra “nakts izklaides” rada jautājumus
Plašumā plešas līdz šim nezināma suņu slimība – vainojamas jaunas superbaktērijas. Ko iesaka vetārsti? 10
Lasīt citas ziņas

2015. gads daudziem atnesīs fiziskā stāvokļa uzlabošanos. Mēs veselībai sāksim veltīt vēl lielāku uzmanību, turklāt vairāk paļausimies paši uz sevi, nevis ārstiem. Mēs meklēsim alternatīvas ārstēšanās iespējas un uzturēsim organismu tonusā.

Daudzi dos priekšroku veģetārismam vai arī vienkārši būtiski samazinās gaļas patēriņu pārtikā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Radīsies vēlme atteikties no kafijas un tējas par labu zāļu uzlējumiem. Pieaugs aromterapijas, mūzikas terapijas popularitāte.

Aizraušanās ar veselīgu dzīvesveidu būtiski uzlabos nācijas veselības stāvokli, tomēr riska zonā 2015. gadā var nokļūt aknas un žultspūslis, kā arī gremošanas un nervu sistēma. Sevišķu vērību savai veselībai vajag pievērst vasarā un rudenī – tieši tad būs liela iespēja saasināties jau esošām kaitēm un iemantot jaunas.

Auns

Auniem 2015. gadā saasināsies hroniskās saslimšanas, kā arī ir liela iespēja iedzīvoties liekajā svarā. Lai no tā izvairītos, rūpīgi sekojiet savām kaitēm, lai tās nesaasinātos, kā arī uzmanīgi izvēlieties pārtiku. Priekšroku dodiet augu valsts produktiem, biežāk ēdienkartē iekļaujiet riekstus (tikai ne zemesriekstus), bet noskaņojuma uzlabošanai ik pa laikam palutiniet sevi ar kakao krūzīti.

Šīs zīmes pārstāvjiem riska zonā ir galva. Liela garīga pārpūle nesīs galvassāpes, tāpēc atcerieties, ka vislabākā atpūta ir darbības maiņa, kā arī fiziska slodze. Jaunajā gadā jums nav vēlams lietot parfīmus ar pārmērīgi saldu eksotisku aromātu – tas arī var kļūt par pamatīgas migrēnas iemeslu.

Vērsis

Kopumā 2015. gadā Vēršiem ar veselību viss būs labi. Tomēr nav izslēgtas saaukstēšanās (arī vasarā) un smaga aklimatizācija, aizbraucot uz eksotiskām valstīm. Tāpēc savu imunitāti uzturiet ar vitamīnu kompleksiem un regulāri lietojiet kontrastdušu (protams, ja pret to nav nekādu blakusparādību).

Pievērsiet uzmanību savai ādai – par tās mitrināšanu nevajag aizmirst visu gadu. Turklāt var būt nepieciešamas papildu kosmētiskas procedūras. Ja jūs esat nokļuvis dažādu ādas dermatītu varā, jaunajā gadā ir liela iespējamība no tiem izvairīties pavisam. Izmantojiet ne tikai medikamentus, bet arī dabas spēku – koku mizu, lapu un augļu novārījumus un uzlējumus.

Dvīņi

Dvīņiem 2015. gadā riska zonā būs nervu sistēma. Turklāt šajā gadījumā vainīgi būsiet tikai jūs paši. Liela iespējamība, ka jūs vilinās kaut kādas ekstremālas vai eksotiskas izklaides, jums gribēsies sev pakutināt nervus, un jūs pareizi nenovērtēsiet situāciju. Pieaugs jums piemītošā visu problēmu saasināšana, kas arī negatīvi ietekmēs jūsu psiholoģisko stāvokli. Esiet savaldīgāki un uzmanīgāki, centieties izvairīties no spēcīgas adrenalīna rašanās.

Citādi jūsu pašsajūta 2015. gadā būs normas robežās. Protams, tikai tajā gadījumā, ja jūs regulāri izgulēsieties, ievērosiet veselīgu dzīvesveidu un sabalansēsiet savu ēdienkarti. Tā ka jaunajā gadā jūsu veselība ir tikai un vienīgi jūsu pašu rokās.

Vēzis

2015. gadā Vēžu lielā emocionalitāte un psihes svārstīgums var novest pie dažādu ādas saslimšanu rašanās, kā psoriāze un neirodermīts. Tieši tāpēc jāpārstāj tik asi reaģēt uz notikumiem un jāsāk kaut kādā veidā nostiprināt savu nervu sistēmu. Lietojiet homeopātiskus nomierinošos līdzekļus, tējas un kafijas vietā biežāk dzeriet piparmētru uzlējumus. Ja ciešat no bezmiega, ir jāsakārto savs gulēšanas režīms.

Jaunajā gadā pastāv darba traumu risks un “profesionālu” saslimšanu sākums. Centieties savu darbošanos organizēt tā, lai tā nekaitētu jūsu veselībai. Ja jūsu darbs tomēr ir saistīts ar zināmiem riska faktoriem, atcerieties par darba drošību un izturieties pret to ļoti nopietni.

Lauva

Lauvām problēmas ar veselību 2015. gadā var rasties hroniskā noguruma dēļ. Nav izslēgtas biežas galvassāpes, asinsspiediena svārstības, apātija, pat depresīvs noskaņojums. Lai no tā izvairītos, dažādojiet savu dzīvi un obligāti atrodiet laiku pilnvērtīgai atpūtai. Jaunajā gadā ir ļoti svarīgi izgulēties, regulāri saņemt pozitīvu emociju devu un pievērsties hobijam, kurš ļaus pilnībā pārslēgties no darba lietām uz kaut ko tādu, kas nav saistīts ar profesionālo darbību.

Turklāt riska zonā var nonākt reproduktīvie orgāni. Regulāri apmeklējiet attiecīgo ārstu, izvairieties no neaizsargāta seksa un centieties neapsaldēt ķermeņa apakšējo daļu. Tāpat arī jāsaudzē mugurkauls un sirds, kas ir Lauvu vājā vieta.

Jaunava

Jaunavām 2015. gadā nekādu nopietnu problēmu ar veselību nevajadzētu būt. Jūsu uzticība veselīgam dzīvesveidam dos labus rezultātus, tāpēc visticamāk nopietnu problēmu nebūs, izņemot īslaicīgas sezonālas saaukstēšanās. Tiesa gan, pastāv liels risks tikt sakostiem no čūskas vai citiem bīstamiem kukaiņiem, bet tikai tad, ja jūs dosieties uz kādu eksotisku valsti.

Nav gan jāaizmirst, ka jūsu vājā vieta neatkarīgi no gada un planētu stāvokļa ir gremošanas sistēma. Tāpēc saudzējiet kuņģi! Centieties uzturā nelietot pārāk asas garšvielas, jo sevišķi no ārzemēm ievestās, kā arī biežāk lietojiet zaļumus.

Svari

Svariem 2015. gadā jāuzmanās no nelaimes gadījumiem, pirmkārt saistītiem ar transportu. Ja esat iesācējs šoferis, labāk paņemiet papildu mācību stundas pie profesionāla instruktora, lai viņš jūs pamāca drošāk braukt pa pilsētu. Ja jūs vēl tikai plānojat stāties autoskolā, lai apgūtu mašīnas vadīšanas prasmi, atcerieties – 2015. gads nav labākais laiks, lai to darītu.

Jaunajā gadā jūs var pievilt atmiņa. Sāciet to trenēt – mācieties no galvas lielus teksta gabalus, lielus dzejoļus, risiniet krustvārdu mīklas. Atgādinām, ka šīs zīmes pārstāvjiem riska zonā vienmēr ir aknas, tāpēc izvairieties no apsaldēšanās, ievērojiet ūdens – sāls sabalansētību uzturā un samaziniet produktu, kas satur purīnus, lietošanu.

Skorpions

Skorpioniem 2015. gadā var pazemināties dzīves tonuss. Nav izslēgts, ka jūs ļoti bieži un diezgan asi izjutīsiet spēka trūkumu. Centieties atrast jaunu enerģijas, mundruma un optimisma avotu.

Atcerieties, ka jūsu nogurums ir uz psiholoģiska pamata, tāpēc no tā atbrīvoties vajag nevis pasīvi atpūšoties, bet gan ar kustībām un kontaktiem ar citiem cilvēkiem. Vizinieties ar divriteni, piesakieties deju kursos vai apmeklējiet slidotavu. Galvenais, lai jums apkārt būtu cilvēki.

Nenoslēdzieties un nemeklējiet vientulību, tā jūs neizārstēs.

Der pasargāt arī reproduktīvos orgānus. Tie jau tā jums ir riska grupā, bet jaunajā gadā tos varat pakļaut vēl lielākām briesmām, ja neatturēsieties no gadījuma sakariem.

Strēlnieks

Strēlnieku pašsajūta 2015. gadā ļoti cieši būs saistīta ar to, kādi notikumi risināsies jūsu dzīvē. Ja viss būs labi un liktenis nekādus pārsteigumus nesagādās, tad jūsu organisms neliks par sevi zināt, vismaz jaunas kaites neradīsies.

Savukārt ja jums ir sagatavoti zaudējumi un pārbaudījumi, tad arī veselība pasliktināsies. Var sagaidīt fizisku un garīgu spēku izsīkumu, hronisku slimību rašanos un jau esošu kaišu saasināšanos, kā arī strauju un neveselīgu svara zudumu.

Ir tikai viens veids, kā sevi pasargāt, – neskatīties atpakaļ. Visur meklējiet iemeslu optimismam, neieciklējieties uz zaudējumiem, tas ir, neļaujiet nepatikšanām atspoguļoties jūsu veselībā. Jūsu iespējamās slimības būs tikai un vienīgi uz psihosomatiskas bāzes, tāpēc pārkārtojiet savu domāšanu un saudzējiet nervu sistēmu.

Mežāzis

Mežāžiem jaunajā gadā var pēkšņi rasties problēmas ar psihi. Nav izslēgts, ka jūs diezgan bieži izjutīsiet apjukumu un neticību sev. Jums var saasināties psihosomatiskas saslimšanas. Visticamāk, jums gribēsies noslēgties vientulībā no visiem, bet to nedrīkst darīt nekādā gadījumā, citādi jūsu pašsajūta tikai pasliktināsies. Meklējiet atbalstu pie garīgi attīstītām personībām, nenoslēdzieties sevī, pēc vajadzības vērsieties pie psihologa.

Un atcerieties, ka jūsu pašsajūtas iemesls slēpjas tur, ka jūs tuvojaties jauna dzīves cikla sākumam, un, lai tajā ieietu atjaunots, ir jāatbrīvojas no visa liekā (tajā skaitā arī no fobijām un neticības sev). Tā ka apbruņojieties ar pacietību un atrodiet ar ko sevi uzmundrināt šajā neparastajā dzīves periodā.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem 2015. gadā ar veselību viss būs vienkārši lieliski. Iepriekšējos gados jūs daudz esat darījis sava organisma labā, esat iemācījies viņu saprast un laikus to atbalstīt ar dažādām profilaktiskām metodēm, tā ka ķermenis jūs nepievils. Jūsu fiziskais un emocionālais stāvoklis ar katru dienu kļūs arvien labāks, pat sezonas saaukstēšanās ies jums garām. Galvenais – neapstāties un turpināt jau iesāktās veselību uzturošās programmas.

Starp citu, nav izslēgts, ka jaunajā gadā jūs izveidosiet un vadīsiet domubiedru grupu, kuri tieksies pēc veselības nostiprināšanas un arī pēc ārējā skaistuma.

Zivis

SAISTĪTIE RAKSTI

Zivīm nav gaidāmi kādi satricinājumi veselības jomā. Pat hroniskās kaites neizpaudīsies pilnā apmērā, bet tikai tad, ja jūs regulāri veiksiet profilaktisku darbu organisma stiprināšanā un paši neprovocēsiet saasinājumus. Taču riska zonā var būt jūsu nervu sistēma kāda tuva cilvēka slimības dēļ. Tāpēc centieties sevi savaldīt, jo tikai mierīgā garā jūs spēsiet palīdzēt sev dārgam cilvēkam.

Starp citu, pašsajūtas pasliktināšanos var izprovocēt jūsu darbaholisms – jaunajā gadā pieaugs jūsu ambīcijas un jūs daudz laika pavadīsiet darbā. Tāpēc jums ieteicams regulāri un pilnvērtīgi atpūsties, tad arī profesionālā darbība dos labākus rezultātus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Veselam
“Ja bērnam ir sākusies anoreksija, pret to jāizturas ļoti nopietni.” Šogad 16 katastrofāli gadījumi no 182; mirstība ir augsta
Infektologi aicina reizi gadā veikt HIV testu; slimnieka sociālais portrets pašlaik attiecināms uz ikvienu
Steidzami lūdz atsaukties 0- un B- asins grupas donorus
Veselam
Kad emocijas plūst pāri malām.. Sāc praktizēt emociju regulēšanas tehnikas!
Kokteilis
FOTO. “Visi skatieni bija vērsti tikai uz viņu, kad viņa uzkāpa uz sarkanā paklāja” – Nīderlandes karalienes kleita apžilbina klātesošos
Kokteilis
VIDEO. “Visatļautība pārsniedz visas saprāta un arī vājprāta robežas!” Daugavpils mēra “nakts izklaides” rada jautājumus
Plašumā plešas līdz šim nezināma suņu slimība – vainojamas jaunas superbaktērijas. Ko iesaka vetārsti?
VIDEO. “Ko var palīdzēt viens papīrs? Tas viss ir “fufelis”!” Aivars Lembergs pauž savu nostāju pret Stambulas konvenciju
VIDEO. Jūras krastā izskalots tūkstošiem mazu, zilu, noslēpumainu bumbiņu. Tās apdraud dzīvniekus
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
“Centrālā laboratorija” atvērusi filiāli Jaunajā Teikā
LaMSA rīko profilaktiskus mērījumus diabēta mēneša ietvaros tirdzniecības centros “Akropole Alfa”, “Dole” un “Sāga”
Ādas jaunība – vai sasniedzams mērķis?
“NMS laboratorija” pievienosies “Centrālajai laboratorijai”
“Aptieka – mana pasaule un mans liktenis”
Rūpēs par iedzīvotāju vajadzībām “Mēness aptiekas” veic cenu samazināšanu 
10 stratēģijas cukura diabēta komplikāciju attīstības riska mazināšanai
“Centrālā laboratorija”: Vīrieši analīzes veic gandrīz uz pusi mazāk nekā sievietes
Pazīmes un ieteikumi, ja ir kas vairāk par parastu saaukstēšanos
“Mēness aptiekas” farmaceite Jeļena Petrišina – “Gada farmaceits 2023”
OMICRON – kas tas par zvēru? 15 jautājumi un atbildes
Veselības padomi tumšajam gadalaikam
“Centrālā laboratorija” atvērusi jaunu filiāli Ādažos
Ieteikumi mērķtiecīgai sezonālo vīrusu jeb saaukstēšanās pārvarēšanai
Ja nevar aizbēgt, jāmācās sadzīvot. Demence
Mēness aptieka: Gandrīz puse aptaujāto veselības stiprināšanai ziemā izmantos arī uztura bagātinātājus
VCA poliklīnikās notiek aktīva vakcinācija pret gripu – interese arī par vakcīnām pret Covid-19
Kad labākais risinājums ir aptiekā gatavotas zāles
VCA Sievietes veselības centrs “Aura”: Topošajiem vecākiem plaša interese par gaidāmajām dzemdībām un mazuļa aprūpi
Pākšaugi ir produkts ar pievienoto vērtību
“Mēness aptieka”: Rūpēties par organismam vajadzīgo un neaizrauties ar pašārstēšanos
“Mēness aptieka” ir mīlētākais zīmols farmācijas nozarē
Uzticības persona – zinošs, iejūtīgs, un atbildīgs farmaceits
Risinājumi mobingam, vīrusu ierobežošana un vēl 10 atgādinājumi veselībai jaunajā mācību gadā
Mēness aptieka: noguruma dēļ liftu visbiežāk izmanto 18-29 gadus jauni cilvēki
“Mēness aptieka” jau otro reizi saņem starptautiskās programmas Best Places To Work apbalvojumu  
„Mēness aptieka”: No veselības viedokļa aizvien pārāk maz – tikai 17% – vasarā devušies ikgadējā atvaļinājumā
Kā atbrīvoties no pesticīdu atliekām uz augļiem un dārzeņiem
Lojalitātes programmai VESELĪBA gada laikā vairāk nekā pusmiljons dalībnieku
Vairāk nekā 10 pieņēmumi un patiesības par labas veselības simbolu – ābolu
Kokteilis
“Ceru, ka visi pievienosies man cīņā pret šo briesmīgo slimību…” Dižākās rokzvaigznes Fredija Merkūrija nāve izmainīja sabiedrības priekšstatus par AIDS
Veselam
“Vēža ārstēšanā pats svarīgākais ir laiks.” Onkoloģijas pacientu organizācija izteikusi prasības iekļaušanai 2024.gada valsts budžetā
Kokteilis
VIDEO. “Palika rūgta sajūta” – Rūta Dvinska dalās ar pieredzi, kas mainījusi viņas dzīvi
Gandrīz pusei Latvijas iedzīvotāju nepietiek laika aktivitātēm ārpus darba
Veselam
Mazāk mīlestības, vairāk īgnuma. Pazīmes, ka vīrietis vēlas “pakot čemodānus”
Veselam
Kozlovska par ģimenes ārstu pieejamību: “Laukos visā Eiropā un arī Latvijā būs tā saucamie medicīniskie tuksneši”
Dažu stundu laikā Latvijā reģistrēti jau teju 100 satiksmes negadījumi
“Restorāna darbinieku vārdā izsakām lielu nožēlu par notikumiem.”Juško, kurš iesita sievietei, atkāpies no “COD” vadības
Slovēnija atmaksās iedzīvotājiem par Covid -19 ierobežojumu pārkāpumiem samaksātos naudas sodus
Kokteilis
VIDEO. “Visatļautība pārsniedz visas saprāta un arī vājprāta robežas!” Daugavpils mēra “nakts izklaides” rada jautājumus
VIDEO. “Mēs nevaram pat nomazgāties – apstākļi ir grūti…” Ukrainas kravu autopārvadātāji vairākas dienas iestrēguši milzīgās rindās pie Polijas robežas
Kokteilis
FOTO. Lieliski jaunumi! Aktieris Jānis Paukštello jauniestudējumā “Čūsku vārdi” atgriežas uz Dailes teātra skatuves
TV24
Leons Taivāns: “Vai tad ANO ir kaut kādi zobi? Arī vairs zobu nav – visi ir izkrituši…”
Krimināls
Atkal pazudusi Samanta Zālīte. Vecāki ir noguruši un izmisuši, saprotot, ka meitas klaiņošana ir bīstama viņas dzīvībai un veselībai
TV24
Ārsts: Mīksto audu sarkomas nesāp, turpretī kaulu audzēji sāp ļoti; tie aug ārkārtīgi ātri
Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija: Aprūpes iestādes atsakās uzņemt bez vecāku gādības palikušus bērnus, pamatojot to ar brīvu vietu neesamību
TV24
Ja pagājis pusgads pēc Covid-19 vakcinācijas, vai varam paļauties, ka vakcīna vēl pasargā?
Veselam
FOTO. Bērnu slimnīcā veikta Latvijā pirmā navigētā iegurņa traumas operācija bērnam – smagā autoavārijā cietušai pusaudzei
Veselam
Inga Akmentiņa-Smildziņa: “Latvijā vecāki vēro, domā, cer, un tad viņi klusējot sakrāmē savus koferus un aizbrauc…”
Veselam
Plīsusi acs tīklene… Par ko tas liecina un ko pēc notikušā iesākt?
Kāpēc iepriekš nekad nerunāja par pēcdzemdību depresiju. Tādas nebija vai nemanījām?
Veselam
VIDEO. Anotālijs Danilāns un Hosams Abu Meri atbild uz gadiem šķetinātiem jautājumiem – cik veselīgi ir dzert kafiju un citronūdeni?
Veselam
Aija Šmidre par pacientes uzbrukumu ārstei: Latvijā mēs nedzīvojam tikai tādi mierīgie latvieši! Jādomā, kā pasargāt mediķus
TV24
TIEŠRAIDE. Aktuālais par karadarbību Ukrainā
18:55
Kokteilis
FOTO. Grupai “Sudden lights” svētki – koncertfilmas pirmizrāde. Lielās intereses dēļ ieplānoti arī papildu seansi
18:27
“Restorāna darbinieku vārdā izsakām lielu nožēlu par notikumiem.”Juško, kurš iesita sievietei, atkāpies no “COD” vadības
18:22