Horoskopi un mistika
Veselam

Garšvielu horoskops visām zodiaka zīmēm. Piešauj dzīvei asumiņu!0

Foto – Shutterstock

Auns


Pievieno asumu savai dzīvei ar sarkanajiem pipariem. Tāpat kā Auna zīme, sarkanie pipari var iedvest pašpārliecinātību un kaisli dzīvē. Izmanto tos, kad tev ir nepieciešama enerģija un drosme, lai stātos pretī pasaulei.

Vērsis

Oregano jeb raudene. Foto – Shutterstock.com


Raudene ir augs, kurš tradicionāli tiek izmantots naudas un resursu piesaistei. Vērsis ir zemes elementa pārstāvis, un viņam ir svarīgi uzbūvēt stabilu un komfortablu pamatu, tāpēc sāc izmantot raudeni regulāri, un tā palīdzēs tev radīt pārpilnību un labklājību tavā dzīvē.

Dvīņi

Foto – LETA


Dvīņiem tik daudz kas norisinās garīgā līmeni, ka viņiem var būt nepieciešama neliela palīdzība, lai spētu “sagremot” visu to informāciju, kuru viņu pastāvīgi uzņem. Dillēm ir tīra, nesamaitāta garša, kura palīdz ne tikai fiziskai sagremošanai, bet palīdz arī garīgas un dvēseliskas barības uzņemšanai.

Vēzis

Foto – Shutterstock


Kopjošs un silts, Vēzis mīl mājīgo kanēļa smaržu. Šī saldā garšviela ir laba, lai maigi iesildītu lietas, kā arī tā veicina kustību un plūstamību dzīvē. Kanēļa pazīstamā smarža ir remdējoša un nomierinoša tiem, kuriem ik pa laikam ir nepieciešama neliela atelpa.

Lauva

Foto – Shutterstock


Greznais safrāns ir ideāls, lai maltītei piešķirtu īpašu garšu. Lauvas mīl šo krāsaino un īpašo garšvielu, kura ir zināma kā labklājības un dzīves pārpilnības veicinātājs.

Jaunava

Foto-Valdis Semjonovs


Relaksējošā, nomierinošā lavandas smarža palīdz Jaunavām atbrīvoties no stresa un uztraukumiem. Kad tiek izmantota gatavošanā, maigā lavanda ziedu garša piešķir unikālu garšu daudziem ēdieniem.

Svari

Foto – Aija Geida


Svaru romantiskā daba spēj novērtēt garšvielu, kas kultivē mīlestību un juteklību. Kardamons ir garšviela, kas pazīstama ar savu maigi sildošo dabu, tāpēc pievieno šķipsniņu šīs jaukās garšvielas, kad vēlies, lai lietas palēnām iesilst.

Skorpions


Skorpions mīl garšvielas, kurām piemīt dziļums un sarežģītība. Muskatrieksts pievieno bagātīgu garšu ikkatram ēdienam jebkurā sezonā. Skorpiona drošsirdīgo dabu piesaistā tā afrodiazaka īpašības.

Strēlnieks

Baziliks. Foto – Shutterstock.com


Baziliks ir augs, kurš ir gan ekspansīvs, gan dzīvespriecīgs – tāpat kā Strēlnieks – un tā reputācija kā naudas piesaistītājam rezonē ar šīs zīmes dāsno dabu. Izmanto šo laimes augu, kad vēlies iedvest savā dzīvē jautrību un labklājību!

Mežāzis

Foto – Shutterstock


Tradicionāli Mežāzis novērtē garšvielu, kura ir spēcīga, bet pazīstama. Melnie pipari piešķir garšu un mazliet asuma gan ēdienam, gan dzīvei, radot kustību bez pārāk lielām pārmaiņām. Ziemas mēnešos sniegs enerģizējošu siltuma sajūtu.

Ūdensvīrs

Anīss.
Foto-Aija Geida


Vienmēr grūti nosakāmais, ekscentriskais Ūdensvīrs novērtē neparasto un sarežģīto anīsa garšu. Izmanto šo zvaigznes formas garšvielu, kad vēlies savā dzīvē ievest patīkamus pārsteigumus un veikt jaunus, interesantus atklājumus.

Zivis

Rozmarīns un citi garšaugi. Foto – Shutterstock.com

Zivis stiprina rozmarīna spēja veicināt centrētu piezemējuma auru. Šis aizsargājošais augs palīdz stiprināt robežas un kultivēt ciešāku saikni ar fizisko pasauli, kura Zivīm ir tik svarīga.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.