Horoskopi un mistika
Horoskopi

Dari, kas patiešām interesē! Karjeras horoskopi 6.03.2017. – 12.03.2017. 0

Foto – AFP/LETA

Auns

Gudri darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri nedēļu sāks, apzinot savas patiesās vajadzības un vēlmes. Ja tas izdosies, planētas būs labvēlīgas tās īstenot un šonedēļ gūtās atziņas noderēs vēl ilgi. Priekšplānā būs personīgās dzīves jautājumi.

Vērsis

Arī viņš vairāk domās par personīgo dzīvi, nevis darbu. Īstais brīdis uzspodrināt gan mīlas attiecības, gan attiecības ar draugiem un tuviniekiem. Vientuļajiem Vēršiem laiks savu vientulību izbeigt. Neaizmirst par darbu pavisam!


Dvīņi

Piemērots laiks būt sabiedrībā, parādīt sevi un paskatīties uz citiem. Jāsargās tomēr būt pārāk uzbāzīgam un apnikt ar savu pļāpāšanu. Lietišķām sarunām laiks ne pārāk labvēlīgs, kaut arī šonedēļ gūtās pazīšanās vēlāk var izrādīties noderīgas.

Vēzis

Planētas labvēlīgas laika pavadīšanai sabiedrībā veco pazīšanos un attiecību spodrināšanai un jaunu veidošanai. To gan nevajadzētu darīt pārāk uzmācīgi – rezultāts var izrādīties pilnīgi pretējs. Neaizmirst par kārtējiem darbiem!

Lauva

Viņam gribas, lai apkārtējie viņu atzītu un ievērotu, un visvieglāk to būs panākt, ļaujot paveiktajam pašam runāt par sevi. Planētas noskaņo arī uz vēlmi pēc komforta un greznības, taču ieteicams apzināties savas iespējas.


Jaunava

Planētas noskaņo naudu vairāk tērēt, nevis pelnīt, un ne vienmēr saprātīgi. Gudrāk tādēļ darīs tās, kuras katru izdoto eiro trīsreiz apgrozīs pirkstos, pirms izlaidīs no rokām… Laiks toties labvēlīgs jaunu pazīšanos un sakaru dibināšanai.


Svari

cenšas būt konservatīvi un pēc iespējas turēties pie tā, kas jau ir. Cerams tomēr, ka viņi pacentīsies tam pievienot ko jaunu – ne velti Rainis ir teicis, ka “pastāvēs, kas pārvērtīsies”. Nedāvāt savu labvēlību kuram katram!

Skorpions

Ne ar vienu īpaši nerēķināsies, izdarīs, kā pats gribēs, un, ja tas būs saprāta robežās, rezultāts var izrādīties pat visai labs ne tikai viņam pašam, bet arī apkārtējiem. Pirms rīcības gan ieteicams visu labi izsvērt un arī ieklausīties padomos…


Strēlnieks

Joprojām “vajag tikai rakt”, tad arī panākumi neizpaliks. Daļai Strēlnieku tas jau gan varētu būt apnicis, un viņi labāk nododas pārdomām vai kādai vērtīgai grāmatai. Atcerēties, ka “labs ir laba ienaidnieks”, un nebūt perfekcionistam!


Mežāzis

Arī šai zīmei laiks cītīgam darbam un droši vien būs labāk, ja viņš pūlēsies ne tikai pats, bet iesaistīs arī kolēģus, draugus un domubiedrus. Šonedēļ paveiktais ļaus gūt ievērību un var pat izrādīties atspēriena punkts kāpumam pa karjeras kāpnēm.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Laiks jaunām ierosmēm un idejām. Piemērots brīdis gan to propagandai, gan arī īstenošanai. Planētas labvēlīgas arī laika pavadīšanai patīkamā sabiedrībā, tomēr nevajadzētu kļūt uzbāzīgam… Nedēļas nogalē laiks mīlestībai un arī naudas lietām.

Zivis

Mierīga nedēļa, kurā nekas sevišķs nenotiek. To var veltīt pārdomām, taču pārlieku tām nodoties traucēs radi un draugi. Labāk viņus gan neignorēt – vēl apvainosies… Priekšplānā var izvirzīties materiālās vērtības.

LA.lv