Foto – Shutterstock

Piecas horoskopa zīmes, kuras visbiežāk atlaiž no darba. Uzzini, kāpēc un kā no tā izvairīties! 3

Zivis

Katrai horoskopa zīmei ir savi trūkumi profesionālā ziņā, un bez šaubām jebkurā zīmē dzimis cilvēks var nokļūt kļūmīgā situācijā darbā. Tomēr astrologi apgalvo, ka piecu horoskopa zīmju pārstāvjiem savu iedzimto rakstura īpašību dēļ vajadzētu sevišķi uzmanīties, ja pašreizējais darbs ir sirdij un maciņam tīkams.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 142
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

Zivis parasti pēc dabas ir laipni un iejūtīgi cilvēki – vispārēji tās ir labas īpašības, bet darbā devējs to var uztvert kā mīkstčaulību un uzskatīt, ka uz Zivīm nevar paļauties. Patiesības labad jāsaka, ka Zivis patiešām var atklāt kolēģiem visu to, ko labāk vajadzētu stāstīt tikai draudzenei vai psihoterapeitam. Vai nevienam.

Nokļūstot stresa situācijā, Zivīm parādās vēlme bēgt un norobežoties no visa un visiem, kas var atbaidīt citus. Pārāk daudz brīvu dienu, kas paņemtas, lai atkoptos no emocionāliem triecieniem, var nokaitināt jebkuru priekšnieku. Tāpēc, ja esi dzimis šajā zīmē, pieskati savas emocijas – reizēm tās labāk atstāt aiz darbavietas durvīm. Savukārt vēlmi visiem palīdzēt ievirzi tā, lai pats kļūtu par paraugdarbinieku.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.