Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 20. augustam. Viss, kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus! 16

Foto – Fotolia

Auns

Pacenties neņemt galvā problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties. Viss pāries, lai gan tev vajadzēs pielikt ne mazums pūļu. Veiksmīgas šodien būs tikšanās ar lietišķajiem partneriem, kas notiks neformālā gaisotnē. Ģimenē valdīs miers un saskaņa. Pacenties tuviniekus šodien iepriecināt ar dāvanām.

Vērsis

Šodien tev nāksies būt piesardzīgākam, nekā parasti, kā arī kontrolēt visus un visu, kas notiek tev apkārt gan profesionālajā, gan personiskajā dzīvē. Kopējais saspīlētais fons veicinās negatīvas parādības un notikumus.

Dvīņi

Pacenties šodien precīzi izpildīt visus priekšniecības norādījumus, nedodot iemeslu neapmierinātībai. Šī nav veiksmīga diena, lai parādītu savu raksturu. Šodien arī nevajag plānot sava tēla maiņu. Pacenties kontrolēt savas emocijas un esi ļoti piesardzīgs veselības ziņā – pastāv varbūtība iegūt dažāda veida traumas.

Vēzis

Vēžiem šodien var salūst komunikācijas, elektronikas, orgtehnikas līdzekļi. Esi uzmanīgs.

Lauva

Lai atslābinātos, tev vajag atcerēties bērnību. Pavadi dienu jautrā kompānijā, apmeklējiet zoodārzu, pabarojiet dzīvniekus. Šādā veidā tu ne tikai atpūtīsies, bet arī atjaunosi spēkus pirms gaidāmās darba dienas.

Jaunava

Jaunavām šī diena solās būt nelabvēlīga. Pacenties uzmanīgi attiekties pret savu veselību. Šodien, iespējams, var saasināsies veca kaite. Šodien nevajag aizdot naudu – pastāv iespēja, ka tev to neatdos. Pacenties atrast laiku atpūtai, lai stiprinātu imunitāti un nervu sistēmu.

Svari

Tu pat pamanīt nespēsi, kā pienāks darba dienas noslēgums. Vakarā neaizmirsti kārtīgi atslābināties. Iesakām doties patālāk no mājām.

Skorpions

Skorpiona zīmē dzimušiem cilvēkiem šodien jābūt uzmanīgākiem. Visticamāk, ka nauda, ko viņi šodien nopelnīs, kā atnāks, tā aizsies. Pacenties arī būt vērīgs uz ceļa – pastāv liela varbūtība nonākt nepatīkamā situācijā. Tāpat esi piesardzīgs attiecībās ar draugiem, iespējams, starp viņiem ir liekuļi. Iespējams, šodien vairāki šīs zodiaka zīmes pārstāvji saņems nepatīkamu ziņu, kas spēs izsist no līdzsvara un sabojās garastāvokli.

Strēlnieks

Tevi gaida drauga nodevība. Šodien tu būsi ļoti vīlies un šokēts. Nu nekas, lai viss notiek, kā notiek. Viss, kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus.

Mežāzis

Lai nostiprinātu savas pozīcijas darbā, tev nāksies pastrādāt. Izdari līdz galam visus aizsāktos darbus, un ja ir iespēja, palīdzi citiem. Šodien tiešām vajadzēs kārtīgi pasvīst.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tu vari būtiski uzlabot savu labklājību. Viena no labvēlīgākajām dienām, lai sāktu jaunu darbu vai īsteno senu projektu, kas atnesīs jauna ienākumu avota iespēju. Pateicoties tavai mērķtiecībai, tevi gaida tevi gaida jaunas perspektīvas izmaiņas. Šodien bez bažām vari veikt dažādus tirdzniecības darījumus, pat riskantus. Savukārt personiskajā dzīvē diena nebūs tik veiksmīga – iespējama krāpšana un neuzticība.

Zivis

Tu pārāk daudz domā. Pacenties attiekties pret cilvēkiem un lietām vienkāršāk. Neizdevās, tad Dievs ar viņu. Pacenties uzlabot savu dzīvu un neuzdot jautājumus – kāpēc, kamdēļ. Atbrīvo sevi no sirdsapziņas pārmetumiem.

LA.lv