Horoskopi un mistika
Horoskopi

Priekšā lieli uzdevumi! Horoskopi 21. – 27.maijam0

Foto – LA.lv

Auns

Priekšā lieli uzdevumi – vismaz Aunam pašam tā šķiet –, un viņš ķeras pie tiem ar visu sparu. Var gan gadīties, ka reizēm šis spars ir pārāk liels un viņš piemirst par nepieciešamību rēķināties ne tikai ar sevi, bet arī citiem. Arī no traumām vajadzētu piesargāties…

Vērsis

Iespējams veiksmīgi savienot intuīciju ar prāta slēdzieniem, tādēļ rīcības plāna sastādīšana viņam pārliekas grūtības nesagādā. Tiesa gan, reizēm viņš tos īsteno pārlieku enerģiski un tas var novest gan pie nevajadzīgiem strīdiem, gan negadījumiem.

Dvīņi

Zvaigžņu stāvoklis ir labvēlīgs visam, ko Dvīņi dara, arī apkārtējie viņus atbalsta, un tāpēc ar dzīvi viņi var justies gluži apmierināti. Vienīgais – šonedēļ nevajadzētu solīt vairāk, kā iespējams izpildīt.

Vēzis

Grūta nedēļa. Nekas tā īsti neizdodas, tēriņi šķiet lielāki nekā ienākumi, un arī garastāvoklis nav no labākajiem. Mierinājums būs tuvinieku atbalsts un mīlestība, un šoreiz to nevajadzētu novērtēt par zemu. Var gadīties, ka izdodas aizstāvēt kādu taisnīgu lietu.

Lauva

Veiksmīgs laiks. Darāmā daudz, bet arī enerģijas daudz vai pat vēl vairāk nekā nepieciešams. Būs arī iespēja organizēt citu darbu, tādēļ ne viss būs jādara vienam pašam. Brīvajā laikā planētas labvēlīgas, lai baudītu sava darba augļus.

Jaunava

Pateicoties spējai “aizrakties” līdz lietas būtībai, izdosies izstrādāt pareizo rīcības plānu un to arī īstenot. Jāizvairās apsolīt vairāk, nekā iespējams izpildīt. Svarīgu dokumentu un līgumu parakstīšanu labāk atlikt.

Svari

Šonedēļ uzsvars uz visu, kas saistīts ar māju un ģimeni. Piemērots laiks iekārtot māju vai dzīvokli, darba vietu. Attiecības ar pretējo dzimumu jaukas un harmoniskas. Darba lietās traucēs pārāk zems pašnovērtējums.

Skorpions

Planētas sekmē filozofisku noskaņojumu un gremdēšanos pārdomās. Un tas nav velti – šonedēļ gūtās atziņas un sastādītie nākotnes plāni ietekmēs dzīvi pozitīvi vēl ilgi. Nav arī izslēgts, ka kāds plāns realizējas jau šonedēļ. Jāsargās apsolīt vairāk, nekā iespējams izpildīt.

Strēlnieks

Zvaigžņu izvietojums sekmē visu, kas saistīts ar svinīgiem pasākumiem, pārdomām, reliģiju, meditāciju. Jāsargās no pašapmāna. Darba lietās vislabāk turpināt jau iesākto. Arī viņam jāvairās no neizpildāmiem solījumiem.

Mežāzis

Mežāzis jūtas tā kā nedaudz noguris un darbojas ne pārāk enerģiski, tādēļ arī uz lieliem panākumiem šonedēļ laikam cerēt nevar. Arī naudas ziņā šis laiks nešķiet pats labvēlīgākais un mīlestībā veicas tā ne visai. Atliek pārdzīvot un cerēt, ka turpmāk būs labāk…

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Darbošanās visai enerģiska, un, šķiet, arī panākumi neizpaliek, turklāt daļu darba izdodas uzvelt uz citu pleciem. Diemžēl pašam viņam šķiet, ka padarīts ir pārāk maz, un tāpēc staigā apkārt visai padrūms.

Zivis

Zivis paļaujas vairāk uz sajūtām un nojautām nekā uz zināšanām balstītām nākotnes prognozēm, un arī precīzi sastādītu rīcības plānu viņām nav. Tas tomēr netraucē vairākumā gadījumu rīkoties pareizi, un nedēļas beigās viņas ir ar dzīvi pat ļoti apmierinātas.

LA.lv