Horoskopi un mistika
Horoskopi

Mīlas lietās lēnām pār tiltu! Romantiskie horoskopi 8.01.18. – 14.01.18. 16

Foto – Fotolia

Auns
Šis Auniem ir spēka un enerģijas pilns laiks. Darba lietās atliek ķerties pie lietas, rīkoties enerģiski, un panākumi neizpaliks. Personīgajā dzīvē enerģijas pārpilnība gan var novest neceļos – šonedēļ sāktie mīlas sakari vēlāk var radīt nepatikšanas.

Vērsis
Aizņemtajiem Vēršiem planētu izvietojums piemērots jau esošo mīlas attiecību spodrināšanai. Vientuļajiem Vēršiem tas savukārt labvēlīgs attiecību dibināšanai, tomēr to vajadzētu darīt ar apdomu. Darba lietās varēs paļauties uz pretējā dzimuma atbalstu.

Dvīņi
Piemērots laiks sakārtot gan darbus, gan, kas ir vēl svarīgāk, domas, izstrādāt nākotnes plānus. Spīdekļu novietojums sekmē arī visu veidu lietišķos kontaktus, līgumu izstrādi un precizēšanu, partneru meklējumus un atrašanu.

Vēzis
Profesionālajā darbībā periods labvēlīgs visam, kas saistīts ar līgumu un savienību slēgšanu un dibināšanu, arī kolektīvi veicamajiem darbiem. Personīgajā dzīvē piemērots laiks esošo attiecību spodrināšanai. No jauna veidotās var izpelnīties nosodījumu.

Lauva
Vēlmes un jūtas var izrādīties zināmā pretrunā ar to, ko apkārtējie uzskata par labu un pareizu. Tomēr, ja vien Lauva pati būs pietiekami drosmīga, tās būs piepildāmas. Attiecības ar tuvākajiem kolēģiem un arī mīļoto jaukas un sirsnīgas.

Jaunava
Laiks jaunām idejām, taču ar to realizāciju, visticamāk, nāksies ne tikai pagaidīt, bet arī smagi strādāt, lai radītu tai piemērotus apstākļus. Kārtējie darbi veiksies. Svarīgi domāt ne tikai par sevi, bet arī citiem.

Svari
Darbā viņi grib, lai pat sīkumos viss notiktu tā, kā viņi to uzskata par pareizu, un pieliek tam ne mazumu pūļu. Svariem politiķiem savukārt var būt apgrūtināti kompromisa meklējumi. Neaizmirstiet par saviem mīļajiem!

Skorpions
Enerģijas un optimisma pilns laiks. Tas iedvesmo arī Skorpiona draugus un kolēģus, tāpēc darbi lielākoties veicas. Tiesa, viņš darītu labi, ja jau pie mazākās neveiksmes nezaudētu pašsavaldīšanos – tad padarīts būtu krietni vairāk.

Strēlnieks
Veiksies gandrīz viss, ko viņš dara, taču pašam prāts nesas vairāk uz filozofēšanu un nākotnes plānošanu nekā praktisku rīcību. Varbūt tas arī nav nemaz tik slikti – šobrīd kaltie plāni un gūtās atziņas var izrādīties pamats nākotnes dižajiem darbiem.

Mežāzis

Notikumiem bagāta, taču veiksmīga nedēļa, profesionālajā darbībā veiksies viss nodomātais, varēs paļauties uz pretējā dzimuma kolēģu atbalstu. Mīlestībā varēs izvēlēties uzspodrināt veco vai meklēt jaunu, ko gan vēlāk var gadīties nožēlot…

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Mierīga nedēļa, bez īpašiem notikumiem, kas dos iespēju sakārtot gan domas, gan darbus un arī mierīgi turpināt jau agrāk iesākto. Domas vairāk būs vērstas uz materiālām vērtībām, taču arī garīgās gluži novārtā atstāt nevajadzētu.

Zivis
Šīs zīmes pārstāvji nedaudz iegrimuši sevī, taču nav izslēgts, ka tieši šis stāvoklis dos iespēju nonākt pie kādas svarīgas atziņas, kas solās izmainīt visu turpmāko. Planētas arī labvēlīgas šīm pārmaiņām, ja vien Zivis pašas rīkosies enerģiski.

LA.lv