×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
21. jūnijs, 2013
Drukāt

Horoskopi 24.06.2013. – 30.06.2013.

Auns | Aunam daudz lielu plānu, taču, lai tos īstenotu, derētu mazliet vairāk uzcītības un noteikti nevajadzētu mētāties no viena pasākuma uz otru. Auni priekšnieki darītu labi, ja ieklausītos ne tikai sevī, bet mazliet arī savos padotajos. Šonedēļ var atdzimt kāda veca simpātija vai pat mīlestība.


 

Vērsis | Mierīga nedēļa bez sevišķiem notikumiem, un to vislabāk izmantot, lai baudītu mākslu un mīlestību vai vienkārši priecātos par dzīvi. Svarīgus lēmumus šobrīd labāk nepieņemt – emocijas var ņemt pārsvaru pār saprātu. Toties ļoti piemērota nedēļa, lai gūtu jaunus iespaidus.

 

Dvīņi | Arī Dvīņiem šonedēļ ne par ko īpaši uztraukties nevajadzētu un vislabāk laiku izmantot, lai atpūstos. Planētas noskaņo uz vēlmi pastrīdēties un par katru cenu pierādīt savu taisnību, taču labāk būtu šādām vēlmēm nepakļauties – tā Dvīņi varētu kļūt pat mazliet smieklīgi. Var gadīties kāda laba iespēja nopelnīt.

 

Vēzis | Veiksmīga nedēļa. Ja vien Vēzis nenoslinkos, viņam būs daudz iespēju īstenot jau agrāk nodomāto, un parādīsies arī jaunas iespējas. Kāds laimīgs gadījums var dot iespēju papildināt maciņa saturu. Planētas sekmē nodarbošanos ar ezoteriku, taču iegūtās atziņas var izrādīties nedaudz virspusējas. Apkārtējo vēlmēm pārlieku iztapt nevajadzētu.

 

Lauva | Arī Lauvam planētas labvēlīgas. Piemērots laiks turpināt iesākto un arī sākt ko jaunu. Planētas noskaņo uz nervozitāti un kaprīzēm, tādēļ jāizvairās pakļauties acumirkļa iegribām. Iespējams, izdosies ieraudzīt kādu iespēju, kam citi vienkārši pagājuši garām. Mīlestībai labvēlīgs laiks.

 

Jaunava | Sevišķi notikumi šonedēļ nav gaidāmi, vislabāk laiku izmantot, lai vērotu apkārtējās norises un ieraudzīto izmantotu jaunu atziņu gūšanai. Planētas labvēlīgas vecas draudzības stiprināšanai un jaunas veidošanai. Gudri darīs Jaunavas, kas pacentīsies atelpas brīdi izmantot, lai tiktu galā ar kādu darbu, kam agrāk nav pieticis laika.

 

Svari | Laiks visam skaistajam, lai priecātos un gūtu baudījumu. Pavisam darba lietas aizmirst gan nevajadzētu – ja Svari drusku papūlēsies, šonedēļ padarītais var būt pamatā visai ilglaicīgam labklājības periodam. Citiem palīdzēt vajadzētu, taču ļaut sevi izmantot tomēr nevajadzētu.

 

Skorpions | Skorpionam šonedēļ būs jānopūlas vairāk nekā citām zīmēm, taču arī atalgojums par to būs visai bagāts. Visās lietās svarīgi ievērot plānveidību, un prāta slēdzienus šobrīd vajadzētu vērtēt augstāk par nojautām un intuīciju. Labāk veiksies viss, kas saistīts ar jau zināmu metožu un paņēmienu izmantošanu.

 

Strēlnieks | Jauniem projektiem, priekšniecības labvēlības gūšanai un karjerai labvēlīgs laiks. Ja vien galīgi nepārmāks slinkums, ar padarīto Strēlnieks nedēļas beigās varēs būt apmierināts. Piemērots laiks arī rūpēm par mājām un ģimeni. Tā kā planētas veicina pļāpīgumu, jāsargās izpaust kādu noslēpumu.

 

Mežāzis | Gudri darīs tie Mežāži, kas pamanīsies nošķirt lietas, ko viņi nevar mainīt, no tām, kas viņu varā, un pievērsīsies pirmkārt pēdējām. Iespējams, ka pūlēties vajadzēs vairāk nekā citām zīmēm, taču atalgojums, visticamāk, atbildīs ieguldītajam darbam. Šonedēļ labāk būt nedaudz konservatīvam.

 

Ūdensvīrs | Veiksmīga nedēļa, vienīgi darbu un pienākumu jau tā tik daudz, tādēļ jaunus uzņemties nevajadzētu. No viena otra pienākuma vismaz pagaidām vajadzētu labāk atteikties. Zvaigznes labvēlīgas visam, kas saistīts ar veselības uzlabošanu ilglaicīgā plānā, tādēļ īstais laiks pievērsties kustīgākam dzīvesveidam, ievērot diētu un atmest kaitīgus ieradumus.

 

Zivis | Arī Zivis par dzīvi šonedēļ nevar sūdzēties – veiksies gan darbā, gan mājas un ģimenes lietās, gan mīlestībā. Gudri darīs tās Zivis, kas pūlēsies ne tikai savā labā, bet sniegs palīdzīgu roku arī citiem – iemantotie draugi vēlāk kādā grūtā brīdī var izrādīties noderīgi. Pret jauninājumiem gan labāk izturēties piesardzīgi.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+