Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 29.jūlijam. Dāsnu iespēju diena 0

Foto – Fotolia

Auns

Auniem šodien izdosies izvairīties no jebkādām problēmām un satraukumiem. Vienīgais šīs dienas mīnuss – viegls savārgums un dzīves aktivitātes samazināšanās. Lai rītdien ar jauniem spēkiem ķertos pie darba, šodien atļauj sev labi atpūsties un izgulēties.

Vērsis

Laba diena, lai analizētu dzīves ceļu un apkopotu rezultātus. Atdod parādus, piedod aizvainojumus. Tiec vaļā no vecām, nevajadzīgām lietām un atbrīvojies no sakariem, kas tevi apgrūtina. Esi pacietīgs, izrādi uzmanību un līdzjūtību. Ievēro veģetāru ēšanas sistēmu.

Dvīņi

Labvēlīga diena. Iespējams, tev šodien izdosies nodoties radošam darbam, kuru novērtēs. Šodien pie tevis pēc palīdzības var vērsties draugi, mēģini viņiem palīdzēt. Vientuļie šīs zīmes pārstāvji var šodien satikt cilvēku, ar kuru izveidosies nopietnas attiecības. Pacenties izvairīties no konflikta situācijām darbā, iespējams, tavā sabiedrībā ir skauģi.

Vēzis

Neharmoniska diena jebkura veida garīgai darbībai. Prāta juceklīgums, impulsīva lēmumu pieņemšana, lietišķo partneru un kolēģu pieredzes ignorēšana padara šo dienu tev nelabvēlīgu.

Lauva

Būvē plānus, pabeidz iesāktos darbus, tikai nesāc jaunus – tie nenesīs tev veiksmi. Šodien nāks par labu apmeklēt trenažieru vai sporta zāli. Dienas otrajā pusē velti uzmanību veselībai. Vakaru labāk pavadīt vienatnē.

Jaunava

Veselīgs dzīvesveids – lūk, tava devīze. Rītu labi sākt ar vingrošanu, pēc tam var apmeklēt kosmētisko salonu. Darbā iespējami nelieli sarežģījumi, taču – ja tu pārdomāti pieņemsi lēmumus, viss nokārtosies.

Svari

Ja tev jābrauc komandējumā vai jāparaksta svarīgi līgumi, dari to droši, šī ir viena no labvēlīgākajām dienām šādām lietām. Veiksme tevi pavadīs jebkurā darbības sfērā. Šodien tev izdosies būtiski palielināt savu kapitālu. Neraugoties uz lielo slodzi, tava veselība un darbaspējas būs augstā līmenī. Personīgajā dzīvē gaidāmas jaunas romantiskas iepazīšanās.

Skorpions

Pateicoties spējai vienoties ar cilvēkiem, ieklausīties tajā, ko viņi saka, tu spēsi izdarīt pareizos secinājumus un nepieļaut kļūdas. Toties attiecībās ar tuviniekiem var rasties problēmas savstarpējas nesaprašanās dēļ. Vakarā apmeklē sporta zāli, kas palīdzēs turēt ķermeni tonusā un atbrīvoties no nevajadzīgām domām un pārdzīvojumiem.

Strēlnieks

Diena būs dāsna ar jaunām idejām. Iespējams, kādam šīs zīmes pārstāvim nāksies izvēlēties starp diviem interesantiem cilvēkiem vai interesantiem piedāvājumiem. Ja tev radīsies šaubas, vērsies pēc padoma pie draugiem vai profesionāļiem.

Mežāzis

Šodien tu vari būtiski uzlabot savu labklājību. Šī ir viena no labvēlīgākajām dienām, lai sāktu jaunu darbu vai īstenotu savu senu projektu, kas atnesīs jaunu ienākumu avotu. Pateicoties tavai mērķtiecībai, tevi gaida jaunas, perspektīvas pārmaiņas. Šodien bez bažām tu vari īstenot dažādus tirdzniecības darījumus, pat riskantus. Bet personīgajā dzīvē diena nebūs tik veiksmīga, tev jāpiesargās no krāpšanas un nodevības.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirkums, ko tu plānoji veikt jūlijā, draud neīstenoties. Nebēdājies, tajā ir arī pozitīvi momenti. Drīzumā sāksies lielas atlaides, un kārotā lieta noteikti būs tava.

Zivis

Šodien labāk ievērot mierīgu un mērenu dzīves ritmu. Nepārdzīvo par niekiem un nekoncentrējies uz sīkumiem. Un diena paies mierīgi. Jaunus darbus nesāc, bet vecos noteikti paveic līdz galam. No tikšanām, randiņiem un pastaigām labāk atteikties. Vakaru pavadi vienatnē.

Avots: “mlady.net”

LA.lv