Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 30.decembrim. Viss iespējams, ja uzdrošināsies! 16

Foto: Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Viss ir iespējams tiem, kuri uzdrošinās, un līdz ar to, ka tavai zīmei ir izceltas līdera īpašības, tev vajadzētu mērķēt augstu un sagaidīt lieliskus panākumus. Pretēji lielākajai daļai cilvēku, grūti izaicinājumi un pārbaudījumi tevi vēl vairāk iedvesmo un motivē, tāpēc, ķeries klāt tuvākajam!

Auns

Turpmāko septiņu dienu laikā tavā dzīvē ienāks daudz labu lietu un cilvēku. Tu esi tik populārs, ka tavs vārds ir visu viesu sarakstu augšgalā. Vienīgā problēma, ir atrast gana daudz laika, lai izdabātu visiem pielūdzējiem.

Vērsis

Ja tu domā par savu karjeras virziena mainīšanu, tad šis ir īstais brīdis, lai sāktu ieviest nopietnas pārmaiņas. Visas iespējas tev ir atvērtas, taču, galvenais ir izvēlēties pareizo. Atrodi to, kura nesīs vislielākos panākumus un apmierinājumu.

Dvīņi

Šobrīd tev ir liela piekrišana no apkārtējiem cilvēkiem un tu nedrīksti vilcināties, lai izmantotu šo izdevību. Ceļošana paplašinās tavus horizontus un atvērs ceļu jaunām iespējām, tāpēc esi gatavs doties jaunā virzienā.

Vēzis

Ja tu atklāj, ka šodien atrodies izdevīgā pozīcijā, tev tā ir jāizmanto savā labā. Nepalaid garām tik lielisku izdevību tikai tāpēc, ka domā, būtu nepareizi tikt uz priekšu tik viegli, kamēr citi ķepurojas. Tu to esi pelnījis, kaunam nav vietas!

Lauva

Ja draugs vai ģimenes loceklis, šodien par tevi pasaka kaut ko kritizējošu, nedomā, ka viņi tev mēģina sabojāt noskaņojumu. Visticamāk, viņi mēģina tev norādīt uz kļūdām, kuras pieļāvi, lai tās vairs neatkārtotos nākotnē.

Jaunava

Tu vienmēr pļausi, to, ko būsi iesējis un ja pēdējā laikā esi veltījis pamatīgus pūliņus savas labklājības uzlabošanai, tad jau pavisam drīzumā gaidi tā rezultātus. Šonedēļ, apsēdies, atpūties un izbaudi visas labās lietas, kuras sniedz dzīve.

Svari

Planētas pašlaik ne tikai apvelta tevi ar papildus radošumu, bet arī pašpārliecinātību. Tagad tev ir jāatrod veidi, kā palīdzēt mīļotajiem, kuri par dzīvi nejūtas tik priecīgi, kā tu. Ar tavu palīdzību, jau drīz viņi atkal smaidīs.

Skorpions

Tev šodien būs vieglāk izrādīt savu pieķeršanos, pat, ja esi no tiem Skorpioniem, kuri savas emocijas labāk patur pie sevis. Tev nav jāpārspīlē, bet jāparāda mīļotajiem, ka tev viņi joprojām rūp.

Strēlnieks

Neslēp savas domas un jūtas no pasaules. Citi tik un tā jau drīz uzzinātu par tavu viedokli, tāpēc, tikpat labi vari pastāstīt to pats. Un ja tas nesakrīt ar to, ko uzskata lielākā daļa cilvēku? Tad lielākā daļa cilvēku kļūdās.

Mežāzis

Ignorē tos, kuri apgalvo, ka tev paveicās un neesi to pelnījis,­ viņiem vienkārši nav taisnība. Viņiem skauž, ka priekš visa ir tik smagi jāstrādā kamēr, šķiet, priekš tevis viss nāk tik viegli. Jā, dzīve mēdz būt negodīga, bet tā nu tas ir.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Turpmākajās dienās centies nebūt tik dedzīgs un iespringts. Esi mierīgs un atkārto sev, ka viss notiks tad, kad tam jānotiek ­ esi pacietīgs. Vissvarīgākais, šobrīd ir atpūsties un ļaut dzīvei pašai nākt pie tevis.

Zivis

Tev ir tik daudz, par ko justies pacietīgam un tik un tā, kaut kāda iemesla dēļ tu, šķiet, esi apņēmies koncentrēties uz tām dažām lietām, kuras ir aizgājušas greizi. Ir pienācis laiks kļūt mazliet pozitīvākam ­ ļauj savai sirdij tevi vadīt. Tādējādi tu būsi laimīgāks.

LA.lv