Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 6.augustam. Ļauj iztēlei vaļu! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Venēra un Marss, attiecību planētas, iedvesmos tevi būt atvērtākam par savām fantāzijām. Ja ir kāds, kuram vēlētos nokļūt tuvāk, ļauuj viņam uzzināt, kā tu jūties. Varētu būt, ka viņiem ir tādas pašas jūtas pret tevi. Būs interesanti to noskaidrot.

Turpmākā gada laikā vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību attiecībām ar apkārtējiem cilvēkiem, kas arī sekmēs tavas karjeras izaugsmi.

Auns

Tu šobrīd atrodies zem liela spiediena, bet tas nav nekas slikts. Tu mēdz visu padarīt daudz labāk un ātrāk, kad jau sāk kļūt par karstu. Ja ir kaut kas, ko izbaudi, tad tas ir izaicinājums, kurš pārbauda tavu spēju robežas.

Vērsis

Nesūdzies, ja noteikti cilvēki, šķiet, padara tavu dzīvi grūtāku, pat ja tā ir taisnība, tas galu galā dod tev tikai priekšrocības. Dažreiz dzīvē ir nepieciešams spert mazu solīti atpakaļ, pirms vari taisīt milzīgu lēcienu uz priekšu. Esi pacietīgs un nezaudē paškontroli!

Dvīņi

Izaicinājums, kuram nāksies stāties pretī tuvākajās dienās, pēc dabas būs mazs, tāpēc pacenties tik ļoti par to neuztraukties. Arī, neuztver pārāk personiski, ja kāds pasaka kaut ko mazāk glaimojošu par tevi. Tas ir tikai viņu viedoklis.

Vēzis

Tava prasme atrast pareizos vārdus, palīdzēs tev šodien tikt ārā no šauras bezizejas. Taču, tikai tāpēc, ka šoreiz bija salīdzinoši viegli tikt ārā no nepatikšanām, nenozīmē ka nākamreiz būs tāpat. Nākamreiz pacenties nebūt tik provokatīvs!

Lauva

Tu vēlies doties pasaulē un tikt tajā augstu, bet tev arī ir jāatstāj laiks atpūtai un kopīgam laikam ar ģimeni un draugiem. Aizmirsti par darbu, dari tikai to, kas liek tev justies labi. Darbam vajadzētu būt priekš dzīves, nevis dzīvei priekš darba.

Jaunava

Nav it neviena iemesla, kāpēc tev vajadzētu justies nomāktam, jo šobrīd viss priekš tevis notiek uz labu. Ja tu tiešām nevari to saskatīt, varbūt ir jāmaina sava perspektīva. Neskaties uz pagātni ar nožēlu. Skaties uz priekšu, plānojot savu nākamo soli.

Svari

Pēdējās pāris dienās negatīvas jūtas ir darījušas tevi nemierīgu un šķiet, ka nevari no tām pārslēgties. Tev ir nepieciešams saprast un pieņemt to, ka tu neesi atbildīgs par sliktajām lietām, kuras notiek pasaulē. Koncentrējies tikai uz visu labo.

Skorpions

Paliec labās attiecībās ar darba kolēģiem. Planētas brīdina: ja centīsies uzlabot savu pozīciju uz kāda cita rēķina, ne tikai tas neizdosies, bet arī iegūsi ienaidnieku uz mūžu. Tu bez tā vari iztikt un atrast citus veidus sava stāvokļa celšanai.

Strēlnieks

Šis tev ir aizņemts laiks, tāpēc atpūta ir svarīga, varbūt pat dodies īsā atvaļinājumā. Nav jēgas sevi iedzīt zemē, it īpaši, ja dzenies pēc lietām ar materiālu dabu. Turpmākās pāris dienas esi jauks pats pret sevi.

Mežāzis

Tu šodien vēlies paveikt kaut ko īpašu, kaut ko, kas pacels tevi augstāk par pārējiem. Pārliecinies, ka tas ir kaut kas konstruktīvs, no kā gūsi labumu gan tu pats, gan arī citi. Ir labi būt slavenam, bet ne bēdīgi slavenam.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tev ir jāpieņem lēmums ,un tas ir jādara ātri. Patiesībā tu zini, kas ir jādara, tikai līdz šim ir trūkusi motivācija to izdarīt. Tuvākās diennakts notikumi tevi beidzot iedvesmos, tikai turi savas acis un ausis vaļā, ka nepalaid garām ko svarīgu.

Zivis

Varbūt tu arī vēlies sakravāt savas somas un tikt no visa ,cik vien tālu iespējams, bet patiesība ir tāda, ka tev ir pienākumi un atbildības, kuras pieprasa tavu uzmanību. Nokārto visu tagad, lai vari beidzot ieplānot savu bēgšanas ceļojumu uz nedēļas nogali.

LA.lv