Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 7.septembrim. Atrodi laiku atliktām sarunām! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

7. septembrī dzimušās Jaunavas vēlas būt autoritātes, kas var izraisīt cīņu par varu. Viņām piemīt spēcīgs gribasspēks, tās ir precīzas un vēlas paveikt visu pēc iespējas labāk. Viņas var kļūt neapmierinātas ar sevi, ja nespēj piepildīt savas ieceres. Tāpēc nākamajā gadā pacenties to piepildīt!

Auns

Auniem var nākties atgriezties pie atkārtotām sarunām un līgumiem. Saspringtāks laiks gaidāms tiem, kuri strādā tieslietu un politikas sektorā. Iesakāms vairāk mīlestības veltīt ģimenei. Vakarā zvaigznes labvēlīgas, lai izklaidētos un baudītu dzīvi.

Vērsis

Diena, kad vairākums Vēršu lielāku vērību piešķirs materiālai pasaulei. Ne viss notiks, kā plānots. Iespējams, atkal nāksies atgriezties pie nenokārtotu biznesa un parādu lietu šķetināšanas. Vakarā spēku dos laika pavadīšana kopā ar savējiem.

Dvīņi

Dvīņu valdošā planēta dosies atvaļinājumā un iesaka to darīt arī tev, lai šajā laikā saudzētu veselību un izkristalizētu vērtības. Vakars lielisks izbraucienam, kultūras pasākumu apmeklēšanai.

Vēzis

Ne visiem Vēžiem liksies, ka ir rudens, dažiem taureņi vēderā dancos kā agrā pavasarī. Diena tēma par un ap mīlestību, bērniem un jaunradi. Šajā laikā visu un visiem vajadzēs atkārtot divreiz. Labā ziņa – nedēļas otrā puse solās būt skaista.

Lauva

Laiks, kad jāpievēršas vairāk dvēselei, mājas pavardam. Apstākļi aicinās Lauvas piebremzēt trako skrējienu. Ne vienam vien vajadzēs atgriezties pie vecu naudas lietu kārtošanas. Vakarā uzmanības apliecinājumu netrūks.

Jaunava

Vairāk laika jāvelta sev, jāpārdomā dzīves mērķi un jāatrod laiks atliktām sarunām. Vakarā savrupība vai divvientulība uz vientuļas salas būs tas, kas sildīs dvēseli.

Svari

Diena, kad ne vienam vien dzīves centrālā ass griezīsies ap naudas jautājumiem. Par sevi var atgādināt veci parādi. Nepiemērots laiks jaunas tehnikas iegādei. Ceturtdien un piektdien daudziem darba lietas ies no rokas. Vakarā apmeklē kultūras pasākumus.

Skorpions

Diena, kad Skorpioni saņems daudz uzmanības. Vienīgais ieteikums popularitātes stāstā ir būt divkārt apdomīgam savos izteikumos arī virtuālā vidē. Ceturtdien un piektdien uzticies vairāk intuīcijai. Vakara stundas šoreiz rūpju aizņemtas.

Strēlnieks

Daudziem Strēlniekiem šī būs pārdomu nedēļa par attiecībām un karjeras mērķiem. Rūpīgāk saudzējama veselība. Vakara plānus pārmaiņas pēc var uzticēt savam dzīvesbiedram.

Mežāzis

Iekšējās spriedzes bagāta nedēļa, kad runa būs par lielo naudu/varu un taviem nerviem. Sevis labad jārod kompromiss. Ceturtdien un piektdien labvēlīgs laiks partnerattiecību labumiem. Vakarā tēriņi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pārāk mierīgu dienu Ūdensvīriem apsolīt nevar.Darbaholiķi ar visām četrām būs norakušies darbos un uzprasīsies vēl uz papildu pienākumiem. Par laimi, vakarā derētu atslābt, rast laiku, lai priecātos par dzīvi.

Zivis

Dienas sākumā vairāk kaislību būs ap/par naudu un vīriešiem. Dažām Zivīm atkal būs misija tikt skaidrībā ar neizrunātām sarunām un noslēpumiem. Ceturtdien un piektdien labvēlīgs laiks, lai īstenotu svarīgākos šīs nedēļas mērķus.

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Horoskops sieviešu zināšanai. Kurā jomā tavs vīrietis ir ideāls?
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nevajag izdarīt visu iespējamo! Horoskops 11.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Planētas vilina gremdēties sapņos! Horoskopi 12. – 18.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Trīs partijas izstājas no JKP vadītajām valdības veidošanas sarunām
5 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Latvijas Banka noslēgusi pastāvīgu darba līgumu ar Saeimas “izsvilpto” Kušneru
4 stundas
ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
Latvija piedalīsies “Expo 2020” Dubaijā: cer veicināt eksportu uz Āzijas valstīm
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Arī ceturtdien vietām gaidāmi saulaini mirkļi
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānija brīdina savus pilsoņus un ierindo Zviedriju augstākajā terora draudu līmenī
2 stundas