Mobilā versija
0.0°C
Auseklis, Gaisma
Ceturtdiena, 14. decembris, 2017
8. augusts, 2017
Drukāt

Horoskopi 9.augustam. Naudas darījumiem labvēlīga diena

1. Auns

1no12
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Finanšu ziņā labvēlīga diena. Iespējami tāli komandējumi, laba diena sarunām ar sponsoriem. Vakarā kopā ar otro pusīti atpūties restorānā.

 1. Auns
 2. Vērsis
 3. Dvīņi
 4. Šī diena Vēžiem atnesīs negaidītas pārmaiņas. Šodien tu kļūsi par stāvokļa noteicēju vai – tieši otrādi – būsi atkarīgs no cilvēkiem sev apkārt. Pirmajā dienas pusē grafiks solās būt ļoti noslogots. Tev nāksies pieņemt lēmumus, no kuriem būs atkarīga tava turpmākā dzīve. Pacenties izvairīties no konfliktiem darbā un mājās.
 5. Lauva
 6. Jaunava
 7. Šodien tev nepieciešams pārvērtēt attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem un saņemto informāciju. Vientuļās sievietes Svari var šodien satikt savu nākamo dzīvesbiedru. Šodien var notikt kas tāds, kas nopietni ietekmēs tavu personīgo dzīvi.
 8. Skorpions
 9. Strēlnieks
 10. Mežāzis
 11. Ūdensvīrs
 12. Zivis

Pievienot komentāru

Seno latviešu aizsardzības zīmes. Kā senču spēku izmantot šodien, stāsta Brigita EktermaneDabā ļaunums kā apzināta kaitniecība nepastāv, tas sākas ar cilvēka apzinātu izvēli  – caur skaudību, nenovīdību, greizsirdību. Pastāv trīs veidu aizsardzības līmeņi – fiziskais, astrālais, mentālais. Visvērtīgākā, kas būtu īpaši jāsargā, ir cilvēka dvēsele.
Draugiem Facebook Twitter Google+