Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops Mīlētāju dienai. Kuri vīrieši ir viskaislīgākie?0

Ielūkojamies astrologu gudrībās

Tuvojoties Visu mīlētāju dienai jeb 14. februārim, ielūkojāmies astrologu gudrībās, lai noskaidrotu, kurās zodiaka zīmēs dzimst kaislīgākie mīlētāji.
Izrādās, dažām zodiaka zīmēm pati daba dāvājusi spēcīgāku libido, spēju sekot ne tikai savām, bet arī partneres izjūtām tā, lai abi lidotu īstās svētlaimes debesīs.
Visbiežāk tādi kungi dzimst piecās horoskopa zīmēs, uzzini, kuras tās ir!

Piektā vieta. Lauva

Lauva ir zvēru karalis, tātad viņam jābūt labākajam it visā. Ja tu sapņo par tuvību kā labākajās melodrāmās, esi atnākusi uz īsto adresi. Viņš visu dara skaisti un izsmalcināti, steiga nav viņa garā.
Lauvas ir ļoti temperamentīgi gultā, cenšas, lai viss process būtu skaists un estētisks. Sievietes šādus pūliņus novērtē, vai ne?
Savu mīļoto sievieti Lauva gatavs dievināt visu nakti (un visu dienu). It īpaši, ja sieviete būs pietiekami gudra un neskoposies ar komplimentiem. Lauva būs septītajās debesīs par atzinīgiem vārdiem!

Ceturtā vieta. Auns

Emocionāls mīlētājs. Alkst pēc kaisles jebkurā mirklī, vietā un laikā. Svarīgi zināt: Auni dievina skūpstus. Var bučoties stundām no vietas!
Aunam patīk maigoties, bet prelūdijai viņš daudz laika cenšas netērēt. Reizēm, kaislību aizrauts, var likt savu baudu pirmajā vietā. Bet ātri labojas un cenšas maksimāli jutekliski izlabot savu vainu.
Ar tādu mīļoto vīrieti sievietei garantēta kaislīga un emocionāla mīlas dzīve!

Trešā vieta. Skorpions

Skorpions dzīvo savu vēlmju dēļ, daudzām viņa darbībām ir intīms zemteksts. Viņu uzskata par viskaislīgāko zodiaka zīmi, jo viņš izstaro magnētismu, kas spēj sev piesaistīt ar vienu vienīgu skatienu.
Skorpions ir nepiesātināms, vienmēr alkst saņemt kaut ko vairāk. Viņa fantāzija ir neierobežota, Skorpions vienmēr viegli izdomā arvien jaunus scenārijus intīmām izpriecām.
Pastāvīgi eksperimenti ir daļa no viņa dabas. Jo vairāk Skorpions uzticas sievietei, jo interesantākas kļūst viņa rotaļas. Pēc glāstiem var uzzināt Skorpiona patieso attieksmi pret partneri. Skorpiona rīcība bieži ir saprotama bez vārdiem.

Otrā vieta. Vēzis

Saistītie raksti

Jutekliskāku mīlētāju grūti iedomāties. Ja Vēzis ir iemīlējies, viņš gatavs īstenot jebkuru izredzētās fantāziju. Viņam emocijas un tuvība ir cieši savstarpēji saistītas lietas.
Patiesi intīma tuvība Vēzim var būt tikai ar sievieti, pret kuru viņš lolo jūtas. Viņš nedomā par savu baudu, pilnībā koncentrējoties uz partneri.
Ilgas prelūdijas, spēles, maigums un skūpsti – visa tajā Vēzis ir īsts meistars. Vēzis ir nesteidzīgs, lēnām atklāj visus mīļotās sievietes noslēpumus un, iespējams, izpildīs tās slēptākās vēlmes. Tieši gultā Vēži izrāda savu jūtu patiesumu.

Pirmā vieta. Zivis

Romantiskais Zivju zīmē dzimušais vīrietis tiek uzskatīts par labāko mīlētāju. Skatoties uz viņu, nemaz uzreiz nav iespējams pateikt, cik kaislīgs ir viņa raksturs.
Tikai atrodoties vienatnē ar mīļoto sievieti, Zivju zīmē dzimis vīrietis gatavs darbos parādīt savas jūtas. Viņš nekad nesteidzas, aizmirst par savām vajadzībām, jo viņam eksistē tikai viņa – viņa dievināšanas objekts. Viņš gatavs partneri dievināt un iepriecināt caurām naktīm un dienām!
Zivis ar prieku atbalsta jebkurus eksperimentus, īsteno slēptākās vēlmes un jebkurā laikā gatavs ļauties kaislībai. Bet ar noteikumu, ka sieviete patiesi ir iekarojusi viņa sirdi. Ja attiecībām ir gadījuma raksturs, Zivis īpaši nepiepūlēsies. Lai viņa vīrieša spēks atplauktu pilnībā, nepieciešamas spēcīgas jūtas pret partneri.

LA.lv