Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
24. marts, 2014
Drukāt

Huligāns žvingulī Imantā sabojā apsardzes auto

LETALETA

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Kurzemes iecirkņa darbinieki svētdienas naktī Imantā aizturēja huligānu, kurš demolēja apsardzes automašīnu, liecina VP informācija.

Svētdien ap pulksten vieniem naktī policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu Dammes ielas spēļu zāli, kur vīrietis manāmā alkohola reibumā uzvedās izaicinoši un agresīvi uzmācās citiem apmeklētājiem. Spēļu zāles darbinieki par notikušo ziņoja apsardzes firmai.

1971. gadā dzimušais vīrietis bija agresīvi noskaņots arī pret apsardzes darbiniekiem. Kad apsardzes darbinieki miera traucētāju izveda laukā, iereibušais vīrietis sāka ar kājām spert pa apsardzes firmas automašīnu, kā arī norāva bākugunis.

Kurzemes iecirkņa darbinieki notikuma vietā ieradās uzreiz pēc apsardzes izsaukuma un aizturēja 43 gadus veco huligānu.

Policijā uzsākti kriminālprocesi par huligānismu, kas saistīts ar mantas bojāšanu, kā arī par svešas mantas tīšu bojāšanu.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (7)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+