×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
11. novembris, 2013
Drukāt

Solvita Āboltiņa: Iedegsim svecīti! (7)

Foto - Jānis DeinatsFoto - Jānis Deinats

Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas apsveikums Lāčplēša dienā

Tas, ka šodien dzīvojam savā valstī, runājam savā valodā un paši pārvaldām savu valsti – tā nav kādas augstākas varas mums piešķirta balva. Mūsu Latvija ir senču izcīnīta – ar viņu pašaizliedzību, salauztiem likteņiem un zaudētām dzīvībām. Dažreiz ir lietderīgi pašam sev uzdot jautājumu – cik godprātīgi mēs attiecamies pret mūsu senču izcīnīto valsti?

Tādēļ Lāčplēša dienā, kad mēs pieminam latviešu karavīrus, kuri Brīvības cīņās ziedoja savu dzīvību nupat dibinātās Latvijas valsts vārdā, aicinu mīlēt un lolot mūsu valsti, veltīt tai vislabākās domas un krietnus darbus, lai mūžu mūžos pie mūsu mājām plīvo sarkanbaltsarkanais karogs.

Rosinu neatlikt uz vēlāku laiku, bet jau šodien stāstīt bērniem un mazbērniem par mūsu valsts vēsturi, par laikiem, kad izšķīries Latvijas liktenis, un drosmīgiem cilvēkiem, kuri mūsu brīvību ir izcīnījuši.

Iedegsim šovakar svecīti savā mājā, arī savā sirdī par tiem daudzajiem ļaudīm, kuri šodien mums ļauj būt privileģētiem un dzīvot savā, brīvā, demokrātiskā valstī.

Dievs, svētī Latviju!

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Svecīti iededzina mirstošajam un iespiež saujā. Vai Āboltiņa vēlas svecīti iedegt “Mildai”? Jau pienācis laiks…?

  2. Tik tiešām, iedegsim Atbildēt

    svecīti par Tevi politikā, Solvita! Iedegsim un ….. ātrāk aizmirsīsim (atmiņai par Tevi sveces mūžs būs ….)! 🙁

  3. Grūti uztvert patriotiskus saukļus no politiķu mutes. Nav saprotams, kad viņi liekuļo, bet kad runā patiesību (maz ticams, ka ta vispār notiek).

  4. Kam kalpo **? Briselei vai Maskavai , bet ne latvju tautai .?Vēlēšanu tuvuma reklāma muļķu apmuļķošanai .

  5. ja patriots Brāļu kapos noliks svecīti pie sarkanarmieša vai politdarbinieka kapu plāksne, tad viņš saglabā savu statusu vai to zaudē? Brāļu kapos uz sarkanarmiešu un politdarbinieku kapu plāksnēm zvaigznes nomainītas uz krustiem, redzēs, kā veiksies svecīšu likšana.

  6. Solvitai taisnība – viņi ir priviliģēti dzīvot brīvā valstī, ko grib, to paņem, lai neliekas par maz. Dies svētī Latviju.

Draugiem Facebook Twitter Google+