Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ieklausies gudro padomos! Horoskops 28.jūlijam0

Dienas noskaņa

Lai izvairītos no problēmām, ieklausies gudru un pieredzējušu cilvēku padomos. Ja kaut kas nenotiks pēc plāna, pārslēdz savu uzmanību uz kaut ko citu. Rūpīgs darbs un liela pacietība ļaus gūt panākumus. Izvairies no nopietniem konfliktiem gan darbā, gan mājās.

Auns

Domājams, ka nepacietības dēļ tev šodien neizdosies paveikt darbu līdz galam. Tiecoties pēc autoritārisma un valdnieciskuma, tu vari kļūt agresīvs, izmantot vardarbību diplomātijas un kompromisa meklēšanas vietā. Tev ir jāapvalda sava impulsivitāte, jāieklausās gudru un pieredzējušu cilvēku padomos, citādi no grūtām situācijām izvairīties neizdosies.

Vērsis

Sievietes Vērši šodien var viegli padoties šaubām, tām būs vajadzīgs tuvu cilvēku atbalsts. Lai sajustu pārliecinātību par sevi, ir jāzina, ka tuvinieki vienmēr atbalstīs, nodrošinās stipru aizmuguri.

Dvīņi

Veiksmīgi būs kontakti, līgumi, iepazīšanās, lieli iegādes darījumi. Ja šodien kaut kas nenotiks pēc plāna, pārslēdz savu uzmanību uz kaut ko citu. Izdomas bagātība – lūk, kas tevi virza un aizvedīs pie panākumiem.

Vēzis

Šodien nav izslēgtas nepatikšanas. Daudziem Vēžiem drīzumā nāksies risināt problēmas ar radiniekiem un skaidrot attiecības ar partneriem. Visai iespējama nonākšana pretrunā ar likumu. Lai izvairītos no šādām nepatikšanām, šodien mēģini ar skaidru galvu novērtēt sevi un savu rīcību. Pārliecība par savu bezgrēcīgumu var izspēlēt ar tevi ļaunu joku.

Lauva

Šodien daudziem Lauvām izdosies īstenot radušās iespējas un gūt no tām labumu. Nav izslēgta auglīga saskarsme ar jauniem kompanjoniem un veiksmīga projekta pabeigšana. Pieņem situāciju tādu, kāda tā ir. Šajā gadījumā tu pavisam negaidīti iegūsi unikālu izdevību paziņot par sevi.

Jaunava

Daudzām Jaunavām radīsies iespēja piedalīties svarīgos pasākumos vai iegūt (jebkurā sfērā) neierobežotu varu, neapstrīdamu autoritāti. Tavs uzdevums ir modināt cilvēkos patiesu entuziasmu.

Svari

Svaru dzīves potenciāls ir augstā līmenī. Liela veiksmes varbūtība komerciālajos darījumos un azartspēlēs. Šodien panākumi gaida zinātniekus un dabaszinātņu pētniekus. Lai palielinātu veiksmes iespējamību, ir jāiegūst ietekmīgu personu vai partneru atbalsts. Var rīkoties riskanti un strauji.

Skorpions

Dienas pirmā puse būs labvēlīga sarunām un līgumu slēgšanai. Tu sapratīsi, ka bez lietišķo partneru atbalsta neiztikt. Pacenties gūt panākumus ar rūpīgu darbu un eņģelisku pacietību.

Strēlnieks

Šī diena simbolizē pārsteigumu. Tev beidzot atmaksās parādu, kuru vairs necerēji atgūt. Nesēdi rokas klēpī salicis. Šodien ieguldi līdzekļus izdevīgos projektos. Klapatas? Protams, bet toties to esi stāvokļa noteicējs! Un tas jau izklausās solīdi.

Mežāzis

Planētu stāvoklis var izprovocēt strīdus saistībā ar jauniem draugiem. Tu vari satikt cilvēku, kas negatīvi ietekmēs tavu dzīvi. Izvairies no gadījuma rakstura iepazīšanās un finanšu avantūrām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tu spēsi saskatīt aiz ārējiem notikumiem to neredzamos cēloņus. Nestabilas attiecības var pilnībā sabrukt. Tu varēsi atpazīt tos, kam nav tīra sirdsapziņa pēc svētulīga smaida, gudru izteicienu citēšanas un pamācībām.

Zivis

Nav izslēgts, ka darbā radīsies nopietnas problēmas. Zivju intuīcija kā allaž sarežģītās situācijās palīdzēs atrast vienīgo pareizo risinājumu, bet kopēja grūtību pārvarēšana saliedēs kolektīvu. Tikai neslinko, jo tas var bēdīgi atsaukties uz darbu. Izvairies no nopietniem konfliktiem gan darbā, gan mājās.

LA.lv