Dabā
Zaļā dzīvošana

Ielūdz uz “atlaid mammu!” otrās sezonas noslēgumu 0

Publicitātes foto

Akcijas “atlaid mammu!” rīkotāji aicina uz otrās sezonas noslēgumu, vēsta tīmekļa vietne “mammadaba”. Ielūgums adresēts abu sezonu “atlaid mammu!” konkursantiem un tiem, kuriem savu zivi neizdevās noķert, kā arī tiem, kuri apsver savus makšķerēšanas paradumus mainīt nākamgad. Arī akcijas atbalstītājiem, sadarbības partneriem, vides organizācijām, mediju pārstāvjiem un individuālajiem aktīvistiem, jaunajiem copmaņiem un profesionāļiem. Kā arī visiem tiem, kam liekas interesanta zemāk izklāstītā programma un “atlaid mammu!” ideja.

Ir aizvadīta otrā akcijas “atlaid mammu!” sezona LVM ezeros – Kaņierī, Lielauces ezerā, Tērvetē un Gulbju ezerā, konkursa ietvaros, no maija līdz novembrim, makšķernieki devās plesēju medībās, līdz ņemot oficiālo zivjusili mērīšanai. Lai pieteiktu zivi konkursam, tā bija saudzīgi jāatbrīvo no āķa, jāizmēra un jānofotografē, jāuzņem īss video ar atlaišanu un jāiesūta konkursa organizatoriem, izmantojot anketu.

Salīdzinājumā ar pirmo gadu, noķerto un atlaisto zivju daudzums LVM ezeros ir seškāršojies, pirmoreiz pieteikti lieli asari, vismaz 2 līdakas noķertas un atlaistas divreiz, tāpat ievērojami pieaudzis pieteikto zivju vidējais izmērs. Konkursā pieteikumus iesnieguši 30 makšķernieki, taču akcijas ietvaros filmētajos “Makšķerē ar Olti” sižetos piederību “mammistiem” apstiprināja daudz lielāks makšķernieku skaits.

Gala pasākuma ietvaros apskatīsim 2. sezonas ievērojamākos notikumus videoversijā, noklausīsimies lektoru stāstījumu, apbalvosim sezonas aktīvākos un veiksmīgākos konkursantus.

“Latvijas valsts meži” un “atlaid mammu!” ielūdz Jūs uz 2. sezonas gala pasākumu LVM Tērvetes atpūtas mājā, 17. decembrī, plkst. 12:00

Pasākuma norise:

12:00 Ierašanās
12:20 Māra Oltes ievadvārdi
12:30 Video kompilācija “atlaid mammu!” 2. sezona
Labākie momenti no “Makšķerē ar Olti” un iesūtītajiem video.
13:15 Populārzinātniskās lekcijas no sērijas “Zemūdens pasaule”
Lektori – Matīss Žagars, Armands Roze
15:00 Kafijas pārtraukums
15:30 LVM pārstāvja uzruna
15:45 Konkursa 2. sezonas laureātu godināšana
16:15 Neformālas sarunas

Pieteikšanās anketu noslēguma pasākumam Tērvetē meklē šeit!
Uz tikšanos Tērvetē!

LVM konkursa “atlaid mammu!” 2. sezonu ar balvām atbalsta makšķerlietu ražotājs un lieltirgotājs Salmo ar Lucky John un Norfin zīmoliem, populārais interneta veikals Eboat.lv, pasaulslavenā Rapala un spiningošanas tehniku studija Anglers Studio Ltd.

LA.lv