Mobilā versija
+4.5°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
18. septembris, 2014
Drukāt

Iemūžināta “Latvijas dzelzceļa” jubilejas vasara (1)

Foto - Ivars BušmanisFoto - Ivars Bušmanis

VAS “Latvijas dzelzceļš” 95. jubilejas vasarā Rīgā un Siguldas apkārtnē bērni un jaunieši gleznoja un zīmēja dzelzceļu: stacijas, peronus, sliedes, tiltus un vilcienus.

Gleznojumos jau parādījušies jauni silueti – Dzelzceļa tilts ar Latvijas Nacionālo bibliotēku fonā. Bērnus iedvesmoja un vadīja pieredzējuši makslinieki pedagogi – Jānis Anmanis, Ieva Markēviča-Caruka un Evija Pamovska- Bergmane. Bērnu radītie darbi vēl nedēļu skatāmi izstādē Nacionālās bibliotēkas 7. stāvā Bērnu literatūras centrā. Attēlā: VAS “Latvijas dzelzceļš” prezidents Uģis Magonis vakar pateicās bērniem par dalību izstādē. Attēlā no kreisās: J. Anmanis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ir jau ar ko lepoties… nestabila pasažieru vilcienu kustība (mūžīgās izmaņas) sliežu ceļa demontāža Gulbene – Ieriķi Rīga – Ērgļi… Vilciena maršruts Gulbene – Rīga pa svētkiem…. Redzams liels progres!!!

    Pat krievu okupantu laikā bija labāk…. Maskava jau 23 gadus nevada Latvijas dzelzceļu… Ko nu vainosim…??? Nē labāk svinēsim jejupslīdi un sacerēsim veiksmes stāstu :-))

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+