Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Evija, Raita, Jogita
Piektdiena, 2. decembris, 2016
18. septembris, 2014
Drukāt

Iemūžināta “Latvijas dzelzceļa” jubilejas vasara (1)

Foto - Ivars BušmanisFoto - Ivars Bušmanis

VAS “Latvijas dzelzceļš” 95. jubilejas vasarā Rīgā un Siguldas apkārtnē bērni un jaunieši gleznoja un zīmēja dzelzceļu: stacijas, peronus, sliedes, tiltus un vilcienus.

Gleznojumos jau parādījušies jauni silueti – Dzelzceļa tilts ar Latvijas Nacionālo bibliotēku fonā. Bērnus iedvesmoja un vadīja pieredzējuši makslinieki pedagogi – Jānis Anmanis, Ieva Markēviča-Caruka un Evija Pamovska- Bergmane. Bērnu radītie darbi vēl nedēļu skatāmi izstādē Nacionālās bibliotēkas 7. stāvā Bērnu literatūras centrā. Attēlā: VAS “Latvijas dzelzceļš” prezidents Uģis Magonis vakar pateicās bērniem par dalību izstādē. Attēlā no kreisās: J. Anmanis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ir jau ar ko lepoties… nestabila pasažieru vilcienu kustība (mūžīgās izmaņas) sliežu ceļa demontāža Gulbene – Ieriķi Rīga – Ērgļi… Vilciena maršruts Gulbene – Rīga pa svētkiem…. Redzams liels progres!!!

    Pat krievu okupantu laikā bija labāk…. Maskava jau 23 gadus nevada Latvijas dzelzceļu… Ko nu vainosim…??? Nē labāk svinēsim jejupslīdi un sacerēsim veiksmes stāstu :-))

Krīgers jūsmoja par Ušakova kaķiem. Vai viņš ies politikā? (6)"Dusmīgo" Pēteri Krīgeru varētu nomainīt "diplomāts" Egils Baldzēns, taču ir arī citi interesenti
Draugiem Facebook Twitter Google+