×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
18. augusts, 2016
Drukāt

Ievu Jaunzemi no Labklājības ministriju rotēs uz Ekonomikas ministriju (8)

Foto - LETA.Foto - LETA.

Ieva Jaunzeme

Labklājības ministrijas valsts sekretāri Ievu Jaunzemi plāno rotēt uz Ekonomikas ministriju, ieceļot viņu ministrijas Administrācijas vadītājas amatā.

Par viņas rotēšanu otrdien, 23.augustā, paredzēts lemt valdības sēdē. Ja valdība pieņems lēmumu par rotāciju, viņai jaunie pienākumi būs jāsāk pildīt ar 5.septembri.

Ekonomikas ministrijā šis būs jauns amats, kas izveidots, lai pilnveidotu ministrijas darbības stratēģijas izstrādi, cilvēkresursu attīstības politiku, kā arī nodrošinātu efektīvāku finanšu un saimniecisko resursu izmantošanu.

Jaunzeme šim amatam izvēlēta kā atbilstošākā, ņemot vērā viņas ilggadējo pieredzi dažādu līmeņu vadītāju amatos valsts pārvaldē. Arī pati Jaunzeme ir piekritusi savai pārcelšanai jaunajā amatā.

Jaunzeme izglītību vispirms ieguvusi Latvijas Universitātē, kur ieguvusi ekonomistes kvalifikāciju, bet Rīgas Tehniskajā universitātē ieguvusi profesionālo maģistra grādu uzņēmumu un iestāžu vadībā.

Labklājības ministrijas valsts sekretāres pienākumus Jaunzeme pilda kopš 2012.gada februāra. Pirms tam viņa bijusi Konkurences padomes priekšsēdētāja, Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietniece, Nodarbinātības valsts aģentūras Konsultatīvās padomes locekle, kā arī Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Ierīkots jauns amats,mums visiem tādu vajag,lai tiktu pie darba

 2. Re, kā, bez ekonomikas zināšanām, bez diploma! Senos laikos viedais Ļeņins teica- jebkura mājsaimniece var būt par ministri- mēs neticējām!!!

 3. Vai tizlenīši latviešu valodu aizmirsuši?

 4. Virtuves strādniece Atbildēt

  Deinstitucionalizācijas katliņš piedega?

 5. Tagad būs eknomiska labklājība vai labklājīga ekonomika?

 6. Uz šo arī var attiecināt tautas teicienu – “spunde, kas der visiem caurumiem”. Ja jau EM n-tos gadus iztika iztika bez šāda amata, tad kāpēc speciāli jātaisa amatu “administrācijas vadītājs” valstij nav kur naudu likt? Ir pamatojums, ka tiešām šādu amatu vajag? Un kādā veidā tiks izmērīti sasniegtie rezultāti?

 7. Mūsu poltiķiem piemeties rotavīruss!

 8. Pareizi.Lai apgūst visas trīspadsmit nozares Atbildēt

  Būs vēl viena universāla speciāliste! Un (kaut neliels) papildinājums mūsu centīgajai ierēdņu armijai!

Draugiem Facebook Twitter Google+