Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ilūziju laiks! Horoskopi 22.aprīlim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Veiksmīgs laiks, lai sāktu jaunu dzīvi – katrs no mums to saprot atšķirīgi – vienam tas ir jauns darbs, citam – sportisks dzīvesveids, vēl kādam – vēlme mainīt attiecību statusu. Tomēr svarīgi dzīvot realitātē, jo zvaigznes šodien tāpat sola aizraušanos ar ilūzijām. Esi reāls – stāvi ar abām kājām uz zemes. Ieteicams doties arī ceļojumos un izbaudīt laiku kopā ar ģimeni. Dažām zodiaka zīmēm ļoti veiksmīga diena karjeras jautājumiem.

Auns

Lai gan Auns citu acīs lielākoties izskatās ļoti pārliecināts par sevi, šodien tu izjutīsi bailes no nezināmā. Taču bailēm acis lielas! Dodies uz priekšu bez panikas – šis ir tev aizraujošs laiks.

Vērsis

Nav izslēgts, ka kāda publikācija presē, sociālajos tīklos vai kur citur var aptraipīt tavu vārdu un pat sagraut to, ko esi sasniedzis. Lai tas nenotiktu, tev nekavējoties ir jāpārtrauc tikties ar cilvēkiem, kuriem ir apšaubāma reputācija.

Dvīņi

Planētu novietojums sola tev šodien ilūziju laiku – tu darbosies “pa tukšo”. Tev ir augsti standarti – protams, tas nav slikti, taču tavi centieni pēc virsotnēm var tev reiz ļoti dārgi maksāt. Tu vari ļoti daudz zaudēt savas patmīlības dēļ.

Vēzis

Šodien būs ļoti veiksmīga diena remontiem, saimniecības darbiem, zemes darbiem, kā arī darījumiem, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Plāno šodien katru savu soli, ja vēlies, lai viss tavā dzīvē būtu kārtībā. Nepievērs uzmanību sīkumiem un neļauj tiem sabojāt savu dienu.

Lauva

Nav izslēgts, ka šodien tu dosies ļoti interesantā braucienā vai ceļojumā. Ja tu plāno atpūsties, dodies kopā ar visu ģimeni – tas būs ļoti veiksmīgs ceļojums.

Jaunava

Tiem, kas plāno iegādāties nekustamo īpašumu, šodien būs tam veiksmīgs laiks. Izvēloties savu variantu, pievērs uzmanību detaļām. Pirms izdarīt gala lēmumu, uzzini, kādi cilvēki te pirms tevis dzīvojuši.

Svari

Šodien daži Svari kļūs populāri un tiks pamanīti lielās kompānijās. Taču atceries – tas, kurš grib izskatīties principiāls dažkārt izjauc harmoniju attiecībās ar apkārtējiem. Padomā par to.

Skorpions

Planētu novietojums sola lielisku pašsajūtu, taču ģimenē, iespējams, gaidāmas domstarpības. Saskarsmē ar citiem cilvēkiem centies ievērot etiķeti, nepārkāp komunikācijas noteikumus. Dzīvē tev vēl nāksies daudz ar sevi strādāt, lai tiktu vaļā no savām sliktajām īpašībām.

Strēlnieks

Šodien tev būs neparasta diena, taču labā ziņa ir tā, ka tev ļoti viegli izdosies iepazīties ar cilvēkiem. Pat, ja jūsu attiecības nekļūs stabilas un ilgstošas, pacenties tomēr par sevi atstāt labu iespaidu.

Mežāzis

Šodien tu būsi nobriedis sākt jaunu dzīvi. Daudzi jutīs nepieciešamību pēc fiziskām aktivitātēm. Efektīvi būs spēka treniņi, kā arī vingrojumi, kas attīsta lokanību.

Ūdensvīrs

Kāpjot pa karjeras kāpnēm tev jādomā arī par to, kādu iespaidu tu par sevi atstāj citiem cilvēkiem. Izmanto savu valdzinājumu. Tu esi spējīgs sasniegt daudz vairāk kā tu domā.

Zivis

Pateicoties savai saskarsmes spējai tu spēsi atrast labu darbu, kur tu varēsi pielieto gan savas prasmes, gan pieredzi. Nevajag baidīties no izaicinājumiem.

LA.lv