Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
16. decembris, 2013
Drukāt

Indulis Bērziņš saņem augstu Austrijas valsts apbalvojumu

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas vēstnieks Austrijā Indulis Bērziņš ieradies akreditācijas vizītē pie Valsts prezidenta Rīgas pilī.

Pirmdien, 16. decembrī, Austrijas vēstnieks Latvijā Štefans Pēringers savā rezidencē Rīgā svinīgā ceremonijā pasniedza augstu Austrijas valsts apbalvojumu – Lielo zelta goda zīmi ar lentu – bijušajam Latvijas vēstniekam Austrijā Indulim Bērziņam, portālu “LA.lv” informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

Atzinība Latvijas vēstniekam no Austrijas Republikas puses ir apliecinājums diplomātiskajam, kā arī personīgajam ieguldījumam Austrijas un Latvijas attiecību veicināšanā un stiprināšanā, norāda ministrijā.

Pasniedzot augsto apbalvojumu, Austrijas vēstnieks Latvijā Pēringers norādījis uz vēstnieka Bērziņa paveikto vēstnieka amatā, veicinot Austrijas un Latvijas divpusējās attiecības un veiksmīgo sadarbību.

Bērziņš, saņemot augsto apbalvojumu, savā pateicības uzrunā norādījis, ka „šie bija labi četri sadarbības gadi, kad Latvijas un Austrijas attiecības veiksmīgi padziļinājās un to intensitāte acīmredzami pieauga. Patiess prieks par šo attiecību daudzpusīgumu un briedumu.”

Bērziņš bija Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Austrijas Republikā no 2009. gada līdz 2013. gadam. Šobrīd viņš ir ĀM ģenerālinspektors.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+