Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. decembris, 2013
Drukāt

Indulis Bērziņš saņem augstu Austrijas valsts apbalvojumu

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas vēstnieks Austrijā Indulis Bērziņš ieradies akreditācijas vizītē pie Valsts prezidenta Rīgas pilī.

Pirmdien, 16. decembrī, Austrijas vēstnieks Latvijā Štefans Pēringers savā rezidencē Rīgā svinīgā ceremonijā pasniedza augstu Austrijas valsts apbalvojumu – Lielo zelta goda zīmi ar lentu – bijušajam Latvijas vēstniekam Austrijā Indulim Bērziņam, portālu “LA.lv” informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

Atzinība Latvijas vēstniekam no Austrijas Republikas puses ir apliecinājums diplomātiskajam, kā arī personīgajam ieguldījumam Austrijas un Latvijas attiecību veicināšanā un stiprināšanā, norāda ministrijā.

Pasniedzot augsto apbalvojumu, Austrijas vēstnieks Latvijā Pēringers norādījis uz vēstnieka Bērziņa paveikto vēstnieka amatā, veicinot Austrijas un Latvijas divpusējās attiecības un veiksmīgo sadarbību.

Bērziņš, saņemot augsto apbalvojumu, savā pateicības uzrunā norādījis, ka „šie bija labi četri sadarbības gadi, kad Latvijas un Austrijas attiecības veiksmīgi padziļinājās un to intensitāte acīmredzami pieauga. Patiess prieks par šo attiecību daudzpusīgumu un briedumu.”

Bērziņš bija Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Austrijas Republikā no 2009. gada līdz 2013. gadam. Šobrīd viņš ir ĀM ģenerālinspektors.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+