×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
5. decembris, 2014
Drukāt

Intu Dālderi “Lielā dzintara” valdē nomaina Baiba Bože (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Ints Dālderis un Baiba Bože.

Šodien Uzņēmumu reģistram (UR) iesniegtas ziņas par izmaiņām Liepājas pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Lielais dzintars” valdē, līdzšinējā valdes locekļa Inta Dāldera (V) vietā šajā amatā ieceļot Baibu Boži, aģentūru LETA informēja Liepājas domē.

Tā kā oktobrī notikušajās 12.Saeimas vēlēšanās Dālderis ievēlēts parlamentā un likumdošana nosaka ierobežojumus amatu apvienošanā, viņam šis amats pašvaldības uzņēmumā, kas izveidots topošās Liepājas koncertzāles apsaimniekošanai, bija jāatstāj. Par piemērotāko pretendenti koncertzāles administratīvā darba vadīšanai atzīta “Lielā dzintara” producente Bože.

“Likumdošanas noteikto ierobežojumu dēļ līdzšinējais koncertzāles vadītājs Ints Dālderis vairs nevar pildīt administratīvo darbu, taču viņam ir vērtīgas ieceres un iestrādnes saistībā ar māksliniecisko programmu, tādēļ tās veidošanā viņš paliks piesaistīts, arī esot Saeimas deputāta statusā. Savukārt lēmums par Baibas Božes iecelšanu valdes locekļa amatā ir likumsakarīgs, jo viņa kā SIA “Lielais dzintars” producente jau iepriekš ir bijusi klāt pie visiem aktuālajiem procesiem uzņēmumā, bijusi informēta par visiem aizsāktajiem darbiem un var tos pārņemt bez kavēšanās,” lēmumu pamato Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija).

Bože ir liepājniece, absolvējusi E.Melngaiļa mūzikas vidusskolu kā diriģente un tālāk turpinājusi studijas kultūras menedžmentā un uzņēmējdarbībā. Strādājusi Liepājas pārstāvniecībā Rīgā, divus gadus vadījusi Siguldas pilsētas kultūras namu, ieguvusi pieredzi kino industrijā, strādājusi Latvijas Nacionālajā kultūras centrā un Kultūras ministrijā.

Kā ziņots, pagājušā gada nogalē dibinātā Liepājas pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Lielais dzintars” nodarbojas ar visu, kas saistīts ar topošās Liepājas koncertzāles ēkas sadzīves un tehniskajiem darbiem, kā arī iekšējo un ārējo mārketingu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai sitais ir tas,kurs gribeja savejos salikt opera,kurs sev stipendiju pieskira un gribeja visas bernu muzikas un makslas skolas likvidet? Nu tad paldies Dievam,ka ir prom no Liepajas.

Draugiem Facebook Twitter Google+