×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
30. jūlijs, 2014
Drukāt

Investējot trīs miljonus eiro, “Hesburger” Rīgā atver četrus jaunus restorānus

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto.

Somijā un Baltijā populārā ātrās ēdināšanas uzņēmumu ķēde “Hesburger” jūlijā atvērusi četrus jaunus restorānus Rīgā. Uzņēmuma investīcijas jaunajos restorānos sasniedz trīs miljonus eiro un tajos izveidotas 38 darbavietas.

Šonedēļ Rīgā, Skanstes ielā 7 atvērts jau 43. “Hesburger” restorāns Latvijā, tā telpu kopējā platība ir 115 kvadrātmetri, kur klientiem pieejamas 44 sēdvietas, informē kompānijā.

Ar jaunā restorāna atvēršanu Skanstes ielā noslēdzam “Hesburger” desmit gadu jubilejas mēnesi Latvijas tirgū. Ir liels prieks, ka šo gadu laikā “Hesburger” ķēde ir izaugusi līdz 43 restorāniem Rīgā un lielākajās Latvijas reģionu pilsētās – Liepājā, Ventspilī, Kuldīgā, Valmierā, Daugavpilī, Rēzeknē un citās. Lepojamies, ka šobrīd mūsu komandā Latvijā ir jau gandrīz 500 darbinieku. Vēlamies pateikties mūsu klientiem visā Latvijā par izrādīto uzticību un augsto vērtējumu mūsu piedāvājuma un apkalpošanas kvalitātei,” sacīja “Hesburger” attīstības direktore Baltijas valstīs Ieva Salmela.

Jūlijā atvērti arī divi jauni “Hesburger” restorāni Pārdaugavā – Dzirciema ielā 42, tirdzniecības centra telpās un Vienības gatvē 77, pie “Neste Oil” degvielas uzpildes stacijas, kā arī restorāns pašā galvaspilsētas centrā, Merķeļa ielā 6-4.

“Šogad “Hesburger” ķēdes attīstībā Latvijas tirgū esam koncentrējušies uz jaunu restorānu atvēršanu stratēģiski nozīmīgās galvaspilsētas vietās, tomēr tuvāko gadu laikā plānojam turpināt attīstību ne tikai Rīgā, bet arī reģionu lielajās pilsētās. Latvijā aizvien pieaug pieprasījums pēc iespējas ieturēt maltīti ārpus mājas vai esot ceļā, tādēļ turpināsim “Hesburger” tīkla paplašināšanu visos vēsturiskajos Latvijas novados, piedāvājot augstākās kvalitātes burgerus, tortiljas, salātus, uzkodas un citus izstrādājumus,” norādīja Salmela, uzsverot, ka uzņēmums plāno paplašināt sadarbību ar vietējiem, Baltijas valstu ražotājiem un izejvielu piegādātājiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+