×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
7. jūlijs, 2014
Drukāt

Īrijā mirusī latviešu viesstrādniece, ticams, nogalināta

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Īrijas policijai ir aizdomas, ka neskaidros apstākļos bojā gājusī latviešu viesstrādniece nogalināta, bet varmāka pēc tam mēģinājis inscenēt pašnāvību, vēsta laikraksts “Herald”.

49 gadus vecā Antra Ozoliņa 28.jūnijā atrasta mirusi viņas īrētajā mājoklī Kilnalekas pilsētā.
Īrijas policija sākotnēji uzskatīja, ka sieviete beigusi dzīvi pašnāvībā pakaroties, taču tiesu medicīnas ekspertīzē secināts, ka Ozoliņa nav pati sevi nonāvējusi. Sievietei atklātas arī citu ievainojumu pēdas.

Īrijas policija sākusi izmeklēšanu par Ozoliņas nāves apstākļiem, uzskatot, ka sieviete, iespējams, pakārta.

Pagājušā nedēļā policija Kilnalekā aizturēja divus Latvijas valstspiederīgos, bet viņi pēc nopratināšanas atbrīvoti bez apsūdzību izvirzīšanas.

Ozoliņa Īrijā dzīvoja jau desmit gadus, strādājot sēņu audzētavā. Pirms nāves viņa bija iegādājusies lidmašīnas biļetes lidojumam 20.jūlijā uz Latviju.

Ozoliņas darba devēji sēņu audzētavā “Breffni Mushrooms”, kur latviete strādāja jau desmit gadus, sievieti raksturoja kā ļoti strādīgu un jauku personu.

“Viņai sejā vienmēr bija smaids. Viņa strādāja 40 stundas nedēļā un desmit gadu laikā nav kavējusi nevienu dienu,” sacīja uzņēmuma īpašnieks Jūdžins Kīrnans.

“Es nezinu, vai viņa bija precējusies, viņas privātā dzīve bija viņas pašas darīšana. Viņa ļoti gaidīja, kad šomēnes varēs doties mājās. Tas nebija nekas neparasts, viņa gada laikā vairākas reizes atgriezās mājās,” stāstīja Kīrnans.

Latvijas vēstniecības Dublinā vecākā referente Guna Āboltiņa portālam “Baltic Ireland” pavēstīja, ka “Latvijas vēstniecība Īrijā ir informēta par Latvijas pilsones Antras Ozoliņas nāvi Īrijā. Par šo faktu vēstniecību informēja policijas pārstāvis. Vēstniecība ir sazinājusies ar radiniekiem un sniegusi nepieciešamās konsultācijas saistībā ar dokumentu noformēšanu personas repatriācijas gadījumā”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+