Mobilā versija
+2.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
22. novembris, 2012
Drukāt

Izmantojot fotoradarus, sodos uzlikti pieci miljoni latu

Foto - LETAFoto - LETA

Komersanta uzstādītie fotoradari uz Latvijas ceļiem fiksējuši vairāk nekā 333 tūkstošus ātruma pārkāpumu, par kuriem kopumā vadītājiem uzlikti sodi piecu miljonu latu apmērā, aģentūra BNS noskaidroja Valsts policijā.

Ar valsti privātā partnerības projektā uz ceļiem fotoradari darbību sāka pērnā gada 21.novembrī. Kopumā vadītājiem gada laikā sastādīti 333 697 protokoli par kopējo soda naudas summu 5 182 390 latu.

Patlaban iekasēta nepilna summa no uzlikto sodu apmēra ‒ 3 067 425 lati. Pārkāpumus fiksējuši gan stacionārie, gan pārvietojamie fotoradari.

Saskaņā ar līgumu uzņēmumam “V-Traffic” (bijušais “Vitronic Baltica un partneri”) no piemērotajiem sodiem pienākas 35%.

Jau ziņots, ka uzņēmums nespēja pildīt līgumā noteiktās saistības un valsts nolēma līgumu lauzt. Ar komersantu panākta pagaidu vienošanās par fotoradaru darbības nepārtrauktību, līdz tiks pieņemts lēmums, vai izvietotos radarus pārpirkt.

Valdība ir saņēmusi nosodījumu par lēmumu vērtēt esošo radaru pārpirkšanu, nevis izsludināt konkursu.

Valsts varētu iegādāties 57 radarus, no tiem 27 stacionāros, bet pārējos – pārvietojamos.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+