×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
5. decembris, 2013
Drukāt

Iznācis otrs albums dziesmām ar Imanta Ziedoņa vārdiem

albuma_vacins

Fonds ”Viegli” izdevis otru albumu ”Vakars. Pietura. Jasmīns”, kurā tautā iemīlēti mūziķi – Renārs Kaupers,  Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane-Holšteine, Jānis Strapcāns,  Raimonds Gusarevs (El Mars) un Jānis Šipkēvics  ir ieskaņojuši savas oriģināldziesmas ar dzejnieka Imanta Ziedoņa vārdiem.

Albums tika prezentēts 4.decembrī Rīgas Pasažieru ostā. Kā novēroja ”LA.lv”, pasākumā uz improvizētās skatuves viena no fona dziedātājām bija atraktīvā bijusī kultūras ministre, fonda ”Viegli” padomes priekšsēdētāja Žanete Jaunzeme- Grende.

Albumā iekļautas 11 dziesmas. Kā pirmā dziesma albumā ir izvēlēta ”Gods Dievam augstībā”, ko prezentācijas koncertā nodziedāja Renārs Kaupers, spēlēdams akustisko ģitāru. Albumā  pēdējā dziesma ir ar tādu pašu nosaukumu ”Vakars.Pietura.Jasmīns”, kā izvēlēts nosaukt arī albumam.

„Šis albums stāsta par uzticēšanos, godīgumu un draudzību. Vērtībām, kas vienmēr ir pastāvējušas, taču reizēm piemirstas. Vēl viena īpaša iezīme, salīdzinājumā ar iepriekšējo albumu, ir dzejoļu izvēle – bez īpašas vienošanās visi autori ir piemeklējuši daudz intīmākus, trauslākus, taču noteikti – spēcīgākus Ziedoņa vārdus”, stāsta fonda ”Viegli” valdes loceklis un galvenais mūzikas albuma producents Jānis Holšteins-Upmanis.

Albums ir pieejams visās Latvijas Pasta nodaļās, kā arī grāmatnīcās.

Visus ieņēmumus plānots izmantot Imanta Ziedoņa vasaras mājas «Dzirnakmeņi» labiekārtošanai, veidojot tās par radošuma centru, kā arī – jaunas tradīcijas iedibināšanai Latvijā – Imanta Ziedoņa apbalvojuma ”Laiks Ziedonim!” izveidei.

Dziesmas var noklausīties, izlasīt dziesmu tekstus un par maksu lejupielādēt fonda mājaslapā ”fondsviegli.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+