×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
20. februāris, 2015
Drukāt

Izsmalcināti, apburoši, mērķtiecīgi. Zivju zīmē dzimušo astroloģiskais raksturojums

Ilustrācija - Gatis ŠļūkaIlustrācija - Gatis Šļūka

Saule caur Zivju Zodiaka zvaigznāju iet no 19. februāra plkst. 1.49 līdz 21. marta plkst. 00.45.

No 20. līdz 28. februārim dzimušo zieds pēc ziedu horoskopa ir Mimoza.

Cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē, ir mērķtiecīgi un vēlas būt gan pamanīti, gan novērtēti. Šā tipa cilvēki ir gatavi ziedoties, ja ir tāda vajadzība. Aiz ārējā mierīguma un nosvērtības slēpjas jūtīga daba, tāpēc var sadusmoties par niekiem, bet, ja vajag – prot apvaldīt savas emocijas. Labi pazīst cilvēkus un zina, kam var uzticēties un kam – ne. Jāmācās vairāk laika veltīt savai veselībai un labsajūtai.

No 1. līdz 10. martam dzimušo zieds ir Magone.

Cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē, ir apburoši un valdzinoši. Būdami personības, spēj piesaistīt cilvēku uzmanību un pulcēt ap sevi domubiedrus. Neformāli līderi. Labprāt iesaistās labdarības pasākumos. Šā tipa cilvēkiem svarīga ir ģimene, tās vērtības un tradīcijas. Ieteicams biežāk atrast laiku, lai pavērotu, kas notiek apkārt un pasaulē. Rūpēs par savējiem var nepamanīt, kā apkārt viss mainījies.

No 11. līdz 20. martam dzimušo zieds ir Lilija.

Nemanāms burvīgums, izsmalcināts raksturs. Noslēpums, kas grib tikt atklāts, – tā var raksturot cilvēkus, kuri dzimuši šajā laikā. Patīk viss noslēpumainais. Viegli apbur cilvēkus, bet tikpat viegli no tiem var šķirties. Var būt nepastāvīgi, bet, ja kaut kam pieķeras, tad no sirds. Šajā zīmē dzimuši daudzi dziednieki, astrologi un mākslinieki. Jāmācās būt noteiktākiem savās vēlmēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+