Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
5. septembris, 2014
Drukāt

Pārtikas ražotāji izstādē “Riga Food 2014” vilina ar jaunumiem (1)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Jau otro gadu piedalāmies, un tas ir svarīgi, jo katra reklāma dod savus augļus,” teic Zemgales novada stendā sastaptā zemnieku saimniecības “Kraujas” saimniece Gunta Čepuka. “Kraujas” nodarbojas ar cūku nobarošanu, un kā mājražotājs tā uz izstādi atvedusi jaunāko produktu – cūkgaļas konservus. Pie “Latgolys golda” satiktā saimniece Ira Černiša piedāvā pirtī kūpinātu sieru, plātsmaizes, pakšu sieru un smeķīgu speķīti, kas raksturīgs tikai Latgalei. Ar īpašu koku masāžu piesaista saimniece no Aglonas novada “Zemeņu Krastiņiem” Anita Rezčenko, kas izstādē piedalās pirmoreiz un atraktīvi noper arī “Latvijas Avīzes” žurnālisti.

Latvijas hallē novadu stendos izvietojušies galvenokārt mājražotāji, bet blakus zālē jaunumus rāda lielie uzņēmumi. Ar plašu stendu skatienus piesaista “Agrofirma Tērvete”, kas turpina ieguldīt miljoniem investīcijas un plāno sākt kvasa un veselības dzēriena ražošanu. Arī šokolādes ražotājs “Pure Chocolate” piedāvā jaunākos produktus, kam analogu neesot daudzviet pasaulē. Tieši inovācijām izstādē pievērsta īpaša uzmanība – interesenti var iepazīties ar jaunumiem, ko piedāvā pārtikas nozarē iesaistītās universitātes un pētniecības institūti, kā arī inovācijas atbalsta struktūras Latvijā.

Līdztekus produktu ekspozīcijām izstādē norisināsies atraktīvi pavāru, konditoru, bārmeņu un baristu konkursi, šovi un izglītojoši pasākumi. Izstāde “Riga Food 2014” skatāma līdz 7. septembrim.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Veikals ar ieejas maksu.

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+