×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
12. septembris, 2013
Drukāt

Izstāde „Neredzamās skatuves”

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

No 19.septembra līdz 29.decembrim Dailes teātra Mākslas telpā „Brīvības 75” būs apskatāma izstāde „Neredzamās skatuves”, kuras kuratore ir Inga Šteimane.

Kuratore Inga Šteimane izvēlējusies piecus autorus – Džemmu Skulmi, Juri Dimiteru, Kristianu Dimiteri, Kristapu Ģelzi un Annu Iltneri. Uzmanīgi ielūkojoties viņu darbos un biogrāfijās, kas aptver mūsdienu mākslas visdažādākās, visnegaidītākās formas un dod iespēju tikties ar mākslu četru paaudžu diapazonā, pamanām spēcīgu teātra stihijas klātbūtni katrā.
Izstādi veido māksla un komentārs. Ir speciāli jauni darbi un ir kolekciju krājumi. Katra mākslinieka ekspozīciju papildina teksts – zirneklis, kas izceļ ar teātri saistītos dzīves un mākslas faktus.
„Neredzamās skatuves” piedāvā aplūkot mākslu un teātri mijiedarbībā, kā arī ietver mākslinieku saiknes ar teātri. Izstāde uzbūvēta tā, lai aicinātu skatītāju kļūt par pētnieku, kurš saskata kultūru, ko veidojis teātris, un tās ietekmi tālu ārpus teātra sienām. Atklāt neredzamās skatuves.
Svētdien, 13.oktobrī, plkst.12.00 plānotas „Sarunas izstādē” vecākiem un Radošā darbnīca bērniem.
Izstāde „Neredzamās skatuves” no 19.septembra bez maksas būs apskatāma stundu pirms katras Dailes teātra izrādes, kā arī izrāžu laikā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+