×
Mobilā versija
°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
10. marts, 2016
Drukāt

Izstāde “Māja I 2016” praktiķiem un romantiķiem

Foto - LETAFoto - LETA

No 10. līdz 13. martam (jau 30. reizi!) Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks būvniecības izstāde , kas pulcēs būvniekus, arhitektus, projektētājus, namu apsaimniekotājus, labāko būvmateriālu ražotājus un tirgotājus.

Kopumā savus jaunumus, preces un pakalpojumus prezentēs vairāk nekā 300 uzņēmumu no 12 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Itālijas, Čehijas, Austrijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Krievijas, Šveices un Turcijas. Izstādē būs plašs un izdevīgs būvtehnikas, celtniecības produktu un instrumentu, kā arī santehnikas un dārza aprīkojuma piedāvājums. “Izstāde apmeklētājiem piedāvās ne tikai vienuviet iepazīties ar nozares jaunumiem, bet arī varēs konsultēties ar nozares profesionāļiem aci pret aci, kas sniegs vērtīgus padomus, ņemot vērā tieši jūsu situāciju un vajadzības. Tāpat uzņēmumi lutinās ar īpaši izdevīgām cenām,” stāsta izstādes “Māja I 2016” vadītājs Roberts Brēde.

Jau izsenis vīrietis ir tas, kurš gādā par ģimenes pavardu. Tikai mūsdienās tas pavards ir kļuvis daudz modernāks – sākot no kamīna līdz siltumizolācijas materiāliem. Romantisku noskaņu ikvienā mājā palīdzēs radīt kamīns, ko izstādē “Māja I 2016” plašā klāstā piedāvās “Sauna katram”, “Kamīndizains” un citi. Ironiski varam teikt: sievieti rotā tikumi, bet vīrieti – instrumentu kaste. Gan profesionāļi, gan gādīgi saimnieki izstādē atradīs plašā sortimentā kvalitatīvus būvniecības instrumentus no “Tikra”, “Rautakesko”, “Arsenal” u. c. Turklāt izstādes stendos vienmēr var sastapt viszinošākos ekspertus, kuri ļoti labprāt dalīsies savā pieredzē.

Mūsdienu saspringtajā situācijā jārūpējas par savas ģimenes drošību un laikus jālūko izturīgas durvis un ideālā variantā – arī pieklājīgs žogs. Svarīgi, lai tie būtu arīdzan gaumīgi, moderni un eleganti. Izstādē plašā sortimentā durvis piedāvās “Durvju pasaule”, “Staļi”, “Baltijas durvis” u. c. Vispiemērotāko žogu palīdzēs izvēlēties “Preiss būve”, “Žogu fabrika” un citi teicami uzņēmumi.

Lai vai kas, laba siltumizolācija vienmēr ir topā. Par kvalitatīvu mājas siltumizolāciju varēsiet uzzināt un parūpēties, apmeklējot SIA “Iļģuciems”, “Junkers”, “Silts nams” u. c. ekspozīcijas.

 

UZZIŅA

Izstāde “Māja I 2016”

Darba laiks: 10. – 12. martā 10 – 19, 13. martā 10 – 17.

Ieejas biļešu cenas: EUR 6, pensionāriem, studentiem – EUR 5, skolēniem, invalīdiem – EUR 4.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas. Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – EUR 15.

Autostāvvieta – EUR 5.

Vairāk informācijas: http://www.bt1.lv/bt1/maja1/

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+