×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
29. decembris, 2015
Drukāt

Izstādi par koku redzējuši 30 tūkstoši

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Kopš 2012. gada pavasarī Mežaparka Lielās estrādes telpās tika atklāta meža nozarei veltītā izstāde “Iepazīsties – koks!”, to apskatīt jau paspējuši 30 000 apmeklētāju.

Trīsdesmit tūkstošā apmeklētāja sumināšana notika 21. decembrī, kad izstādē viesojās skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) kustības kuratori “Junior Achievement Latvia” un SMU īpašnieku grupiņa, kuru mācību firmas ir izgatavojušas koka izstrādājumus. “Esam gandarīti, ka īpašais 30 000. apmeklētājs pārstāv “Junior Achievement Latvia”, jo šī organizācija apvieno aktīvus un darīt gribošus jauniešus, kuru idejas un enerģija nākotnē var būt nozīmīgs nosacījums meža nozares turpmākajai izaugsmei,” uzsver izstādes “Iepazīsties – koks!” uzturētāju biedrības “Zaļās mājas” vadītājs Kristaps Ceplis.

Gan izstādes idejas autors SIA “Rīgas meži” valdes priekšsēdētājs Aivars Tauriņš, gan Latvijas Kokrūpniecības federācijas izpilddirektors Kristaps Klauss, gan Zemkopības ministrijas Meža departamenta direktors Arvīds Ozols uzsvēra, ka četru gadu laikā Mežaparka izstāde ir nodemonstrējusi lielisku visas nozares sadarbību un veiksmīgi darbojusies kā lieliska izglītības platforma ne tikai jauniešu, bet visas sabiedrības informēšanai par to, kas mežs ir Latvijai un kā tas ietekmē ikvienu sabiedrības locekli.

Izstāde “Iepazīsties – koks!” atrodas Mežaparka Lielās estrādes telpās, un tajā iespējams uzzināt par meža audzēšanas vēsturi Latvijā. Tāpat liela uzmanība tiek veltīta koksnei kā modernam materiālam, kas ir piemērots ne tikai mēbeļu vai māju izgatavošanai, bet arī apģērba un pat pārtikas produktu radīšanai.

Izstādes apmeklējums gida pavadībā visiem interesentiem ir bez maksas, iepriekš savu vizīti piesakot pa e-pastu: koksirlabs@koksirlabs.lv vai tālruni 26594141.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+