×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Izturības sacensībās uzvar pieredzējušākie

Foto-Stock.hxcngFoto-Stock.hxcng

Aizvadītajā nedēļas nogalē karjeru “Akmenscūciņas” un “DSG karjeri” apkārtnē Ozolnieku novadā netālu no Emburgas norisinājās auto un moto izturības sacensību 2015. gada sezonas otrais posms.

Vieglo automobiļu 2WD un apvidus automobiļu klasēm notika trīs un sešu stundu sacensības, bet motociklu un kvadriciklu braucēji sacentās četru un sešu stundu ieskaitēs. Sacensību organizatori bija izveidojuši trīs paralēlas trases, kas savā starpā nekrustojās. Aptuveni četrus kilometrus garajā trasē sacentās vieglie automobiļi, sešu kilometru aplis bija paredzēts apvidus automobiļiem, bet septiņu kilometru trase – motociklu un kvadriciklu braucējiem. Katrā komandā ar vienu automašīnu drīkst piedalīties līdz četriem sportistiem, taču dažās komandās bija arī pa vienam, diviem vai trim dalībniekiem.

Vieglo automašīnu grupā šā gada abos posmos visi startējušie bijuši “VAZ Historic Open” klases dalībnieki, proti, braukuši ar klasiskajiem žigulīšiem. Tiesa, šiem automobiļiem ir dažāda pārbūves pakāpe.

Auto trīs stundu izturības sacensību Latvijas čempionāta otrajā posmā “Auto Euro 3H un 6H cross country” 2WD klasē uzvarēja komanda “IDEA” (Ivars Pētersons, Uldis Pētersons, An­dris Upenieks, Dace Upeniece). 4WD klasē gan trīs, gan sešu stundu ieskaitē labākā bija “Skoks&Piķis” komanda (Igors Skoks, Rūdolfs Skoks). Motociklu klasē “Auto Euro 4H komandu kross” nepārspēta palika “LRK” komanda (Artūrs Robežnieks, Guntars Kundziņš), bet kvadriciklu klasē pirmie bija “CAMK Latgale” braucēji Gunārs Bucenieks un Reinis Balodis.

Godalgoto vietu ieguvējus apbalvoja “S.A.B.S. Oils” sadarbībā ar “United Oils”, “Krown” no Ozolniekiem un “Alcoscan”.

Biedrības “Tempo 24” sadarbībā ar LAF un LaMSF organizēto izturības sacensību trešais posms notiks 9. augustā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+