Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ja tu vēlies savā dzīvē ieviest daudzkrāsainību, šī ir īstā diena! Horoskopi 6. oktobrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Šodien tu vari sasniegt labus rezultātus, plānot darbus arī domās. Tev būs viegli pārliecināt citus cilvēkus arī sarežģītās situācijās. Tu būsi runātīgs un mācēsi būt uzvarētājs, lai arī par ko būtu runa.

Vērsis

Šī diena būs nestabila no emociju viedokļa. Var pabeigt uzsāktās lietas. Jauniem projektiem ķerties klāt šodien gan nevajadzētu. Jebkurā situācijā paļaujies uz savu intuīciju vairāk, nekā uz saprātu.

Dvīņi

Diez vai tev šodien tie darbi, ko esi iecerējis, ies no rokas. Visdrīzāk tevi ceļā gaidīs daudz un dažādi šķēršļi. Centies izturēties mierīgi pret situācijām, kurās ne viss notiek tā kā tu vēlies.

Vēzis

Vientuļie Vēži šodien varēs izpausties – pretējā dzimuma pārstāvjiem tu būsi “pielūgsmes objekts”. Tāpat tevi šodien gaida daudz un dažādi notikumi – sākot no radošām lietām, beidzot ar romantisku tikšanos un trakām ballītēm.

Lauva

Šodien darbus labāk plānot, nekā darīt. Pretējā gadījumā viss, ko tu darīsi, prasīs no tevis lielu pūli un liksies kā ierasta rutīna. Saskanīga diena personīgajā dzīvē.

Jaunava

Ja tu vēlies savā dzīvē ieviest daudzkrāsainību, šī ir īstā diena – iepazīsties ar jauniem cilvēkiem, atpūties un vienkārši baudi dzīvi!

Svari

Šodien tevi var gaidīt nopietnas tikšanās ar nopietniem cilvēkiem. Esi uzmanīgs pret saviem sarunu biedriem, uzmanīgi ieklausies sacītajā, lai pēc tam nerastos nekādi pārpratumi. Iespējams, tev izteiks izdevīgu piedāvājumu.

Skorpions

Necenties šodien sevī turēt negatīvas emocijas. Aizmirsti par nodarījumiem un strīdiem. Neturi to sevī!

Strēlnieks

Nepārcenties, nedomā par darbu tad, kad tev ir brīvdiena. Centies nebūt “piekasīgs” un nebojāt attiecības ar saviem tuviniekiem.

Mežāzis

Šodien tev būs mācība, kas tev mācīs – dažreiz mīlestībā ir jāprot domāt arī ar prātu, ne tikai sirdi. Neļauj sevi izmantot!

Ūdensvīrs

Tava fiziskā un emocionālā pašsajūta būs nevainojamas. Nepalaid garām izdevīgu brīdi, lai realizētu savus sapņus. Iespējams, šodien tas notiks!

Zivis

Šodien tu varēsi atrast pielietojumu saviem talantiem un spējām. Ar entuziasmu ķersies klāt darbiem un bez mazākajām grūtībām realizēsi tos!

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Emocijas tevi bremzēs! Horoskopi 13. oktobrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Svarīgi saudzēt savu veselību, arī psiholoģisko! Horoskopi no 14. līdz 20. oktobris
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Lieliska diena ģimenei un šiverēšanai pa māju! Horoskopi 12. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Jelgava un Ventspils atstātas ārpus lielo pilsētu loka. Jaunākā KARTE, kāda būs Latvija
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Latvijā ierodas Ukrainas prezidents Zelenskis ar kundzi 2
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Siltais gaiss ieplūst Latvijā: prognoze trešdienai
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Latvietis grib pats būs kungs, pats saimnieks
1 stunda
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Turcija atbildīga par kurdu slepkavošanu
1 stunda