Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
27. jūnijs, 2014
Drukāt

Jauns Etiopijas vēstnieks


Foto - LETAFoto - LETA

Vakar darbam Latvijā Valsts prezidents Andris Bērziņš akreditēja Etiopijas vēstnieku Tešomu Togu Čanaku (attēlā).

Viņš dzimis 1959. gadā. Studējis Adisabebas universitātē, kur ieguvis bakalaura grādu statistikas zinātnē, bet vēlāk zinības guvis Kairas Demogrāfijas centrā, iegūstot maģistra grādu demogrāfijas zinātnē. Līdz 1989. gadam strādājis par Kairas Demogrāfijas centra pētnieku un vēlāk par vecāko pētnieku Etiopijas Centrālajā statistikas pārvaldē. Bijis vēstnieks Ganā, Ēģiptē un Kenijā. Strādājis par Etiopijas pastāvīgo pārstāvi ANO Vides programmā un ANO Cilvēku izmitināšanas programmā Kenijā. Bijis Etiopijas īpašais sūtnis Starpvaldību attīstības iestādē par mieru Sudānā. No 2001. gada līdz 2005. gadam ieņēma jaunatnes, sporta un kultūras ministra amatu, bet līdz 2010. gadam bija Etiopijas parlamenta pārstāvju palātas spīkers. Vēstnieka rezidences vieta ir Briselē, Beļģijā.

Pievienot komentāru

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+