Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
27. jūlijs, 2015
Drukāt

Jēkabpilī bez vēsts pazudis Jānis Jukšs; policija lūdz sabiedrības palīdzību

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas Jēkabpils iecirknis meklē 1931.gada 19.decembrī dzimušo Jāni Jukšu, kurš pagājušonedēļ, 23.jūlijā, ap plkst. 14:00 izgāja no savas dzīvesvietas Jēkabpilī, Rīgas ielā, un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma, portālu “La.lv” informēja policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Iespējams, viņš devies uz veikalu “Super Netto”, kas atrodas Jēkabpilī, Rīgas ielā 120.

Bija ģērbies baltas krāsas cepurē bez uzrakstiem, vīriešu žaketē tumši brūnā krāsā, brūnās biksēs, pelēkas krāsas T-kreklā, zandelēs.

Augums 1.78 m,  gaiši, pelēki – sirmi īsi griezti mati, tievas miesas būves.

Pārvietojās ar spieķa palīdzību un varēja braukt ar Jēkabpils pilsētas autobusu, līdzi bija paņemts melnas krāsas auduma maisiņš.

Ja kādam ir zināma viņas atrašanās vieta vai jebkāda cita informācija, lūgums zvanīt 65202610, 65202600, 110, 112 vai griezties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+