Mobilā versija
+2.3°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
12. oktobris, 2015
Drukāt

Jēkabpils pašvaldība 1.klašu skolēniem dāvina atstarojošās vestes

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Drošības nedēļas ietvaros, Jēkabpils pilsētas pašvaldība jau otro gadu pēc kārtas trīs izglītības iestāžu jaunāko klašu skolēniem ir sarūpējusi atstarojoša materiāla vestes.

2014.gadā Jēkabpils pamatskolas, Jēkabpils 2.vidusskolas un Jēkabpils 3.vidusskolas pirmo līdz ceturto klašu skolēni saņēma 1000 vestes, bet šogad atstarojošās vestes piešķirtas šo izglītības iestāžu 1.klašu audzēkņiem – 47 skolēniem.

Atstarojošās vestes ir koši dzeltenā krāsā ar atstarojošiem elementiem un uzdrukātu pilsētas logo.

Ceļu satiksmes noteikumi paredz, ka diennakts tumšajā laikā ārpus apdzīvotām vietām, kā arī apdzīvotās vietās, ja ceļš nav pietiekami un vienmērīgi apgaismots, gājējiem, kas pārvietojas pa brauktuvi vai nomali, jābūt tērptiem atstarojošā vestē vai apģērbā ar labi redzamiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+