Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
12. oktobris, 2015
Drukāt

Jēkabpils pašvaldība 1.klašu skolēniem dāvina atstarojošās vestes

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Drošības nedēļas ietvaros, Jēkabpils pilsētas pašvaldība jau otro gadu pēc kārtas trīs izglītības iestāžu jaunāko klašu skolēniem ir sarūpējusi atstarojoša materiāla vestes.

2014.gadā Jēkabpils pamatskolas, Jēkabpils 2.vidusskolas un Jēkabpils 3.vidusskolas pirmo līdz ceturto klašu skolēni saņēma 1000 vestes, bet šogad atstarojošās vestes piešķirtas šo izglītības iestāžu 1.klašu audzēkņiem – 47 skolēniem.

Atstarojošās vestes ir koši dzeltenā krāsā ar atstarojošiem elementiem un uzdrukātu pilsētas logo.

Ceļu satiksmes noteikumi paredz, ka diennakts tumšajā laikā ārpus apdzīvotām vietām, kā arī apdzīvotās vietās, ja ceļš nav pietiekami un vienmērīgi apgaismots, gājējiem, kas pārvietojas pa brauktuvi vai nomali, jābūt tērptiem atstarojošā vestē vai apģērbā ar labi redzamiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (12)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+