×
Mobilā versija
Brīdinājums -7.7°C
Haralds, Almants
Piektdiena, 23. februāris, 2018
28. decembris, 2017
Drukāt

Jūrmalā tumsas aizsegā aplaupa sievieti (1)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Ilustratīvs attēls

Jūrmalā Valsts policija aizturējusi ļaundari, kurš tumsas aizsegā aplaupīja sievieti.

No agra rīta cietusī devusies uz darbu. Pēkšņi no mugurpuses viņai kāds pieskrējis klāt un ar spēku centies izraut somiņu. Sieviete pretojusies, cik vien bijis viņas spēkos, tomēr ļaundarim izdevies kāroto mantu nolaupīt. Apsekojot tuvāko apkārtni, likumsargi atrada nolaupīto somiņu, tiesa gan – iztukšotu. No somiņas vīrietis bija izņēmis 30 eiro.

Pēc saņemtās informācijas policija nekavējoties uzsāka iespējamās vainīgās personas meklēšanas pasākumus. Operatīvās meklēšanas rezultātā, pēc vairākām dienām vainīgais tika atrasts un aizturēts.

1989. gadā dzimušais aizturētais jau vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par narkotisko vielu lietošanu un mantiska rakstura noziegumiem. Jāpiebilst, ka vīrietis iepriekš tiesāts jau četras reizes.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess par laupīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Šodien, 28.decembrī, aizturētajam tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+