×
Mobilā versija
+10.2°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
21. marts, 2013
Drukāt

Jūrmalas domes sēdi pārtrauc; par Trukšņa atbrīvošanu nebalso

Foto - LETAFoto - LETA

Jūrmalas domes deputātiem ceturtdien tā arī neizdevās lemt par kūrortpilsētas mēra Gata Trukšņa (Zaļo un zemnieku savienība) atbrīvošanu no amata – sākoties diskusijām par domes sēdes darba kārtību, Truksnis sēdē izsludināja pārtraukumu līdz 3.aprīlim, aģentūra BNS uzzināja domes sēdē.

Trukšņa demisiju sākotnēji pieprasīja astoņi domes deputāti. Iesniegumu par neuzticības izteikšanu Truksnim parakstījuši Māris Dzenītis, Zigurds Starks, Dzintra Hirša, Arnis Ābelītis, Iveta Blaua, Aigars Tampe, Juris Visockis un Ilmārs Ančāns, kuri bija neapmierināti ar Trukšņa līdzšinējo darbu, tostarp viņa īstenotajām pilsētas mārketinga aktivitātēm, kurās domes deputāti saskatīja pašvaldības naudas nelietderīgu tērēšanu.

Sākoties domes sēdei, Truksnis piedāvāja jautājumu par viņa atbrīvošanu no amata iekļaut domes sēdē ar balsojumu kā papildu darba punktu, tomēr citi deputāti tam nepiekrita. Domes sēdē deputāts Starks piedāvāja par jautājumu nebalsot un iekļaut to kā pirmo darba kārtības punktu. Savukārt Truksnis sēdes laikā norādīja, ka par šo jautājumu jālemj divu nedēļu laikā.

Savukārt deputāts Ābelīte uzsvēra, ka šāds risinājums ir Trukšņa interpretācija par likumu normu un, ja vairākums domes deputātu nolēmuši Truksni atbrīvot, par to ir jālemj nekavējoties. Savukārt Dzenītis Truksni aicināja būt vīrišķīgam. “Gati, neesi ņuņņa,” viņš teica.

Pēc īsām, bet emocionālām diskusijām Jūrmalas mērs izsludināja domes sēdē pārtraukumu līdz 3.aprīlim plkst. 13.

Truksni Jūrmalas domes vadītāja amatā apstiprināja 2010.gada 10.septembrī pēc toreizējā mēra Romualda Ražuka atbrīvošanas no amata.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+