×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
27. jūnijs, 2012
Drukāt

Jūrmalnieks sūdzas par slepkavības vietas nesakopšanu Jūrmalā

Foto - LETAFoto - LETA

Kāds Jūrmalas iedzīvotājs ir sašutis par policijas rīcību, atstājot nesakoptu slepkavības vietu Jūrmalā, pie pludmales, netālu no Dzintaru koncertzāles, kur 25.jūnija vakarā tika nošauts uzņēmējs Nikolajs Kirillovs.

Kā aģentūrai LETA norādīja kāds jūrmalnieks, pēc slepkavības notikuma vietā ieradās eksperti, kas veica savu darbu, bet pēc tam viss tika pamests notikuma vietā, proti, izlietotie gumijas cimdi, šļirces, tamponi un citas lietas, kas nepieciešamas ekspertiem, lai iegūtu lietiskos pierādījumus nozieguma vietā.

Arī nogalinātā asinis bijušas redzamas. Jūrmalnieks ir sašutis par nozieguma vietas nesakopšanu, jo pludmalē ir daudz cilvēku, tostarp bērnu, kas var inficēties, piemēram, ar HIV vīrusu. Arī gumijas cimdi bijuši vienās asinīs.

Jūrmalas iedzīvotājs uzskata, ka kādam ir jāsaņem sods par vides piesārņošanu.

Valsts policijas (VP) preses pārstāve Sintija Virse aģentūrai LETA norādīja, ka notikuma vietā strādāja ne tikai VP eksperti, bet arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi un Tiesu medicīnas ekspertīzes centra eksperts, kurš veica cietušās personas un līķa apskati. VP eksperti neveic līķa apskati un vienreizējās lietošanas asiņainie cimdi varētu arī nebūt policijas ekspertu atstāti, uzskata policija.

Policija gan ar nožēlu atzīst, ka, atstājot notikuma vietu, policijas darbinieks nav savācis darba dokumentus, proti, neaizpildītas veidlapas. Turpmāk VP darbiniekiem, kuru pienākumos ietilpst veikt notikumu vietas apskates, tiks atgādināts par izmantoto materiālu un dokumentu savākšanu, solīja Virse.

VP Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis aģentūrai LETA apliecināja, ka patlaban slepkavības vieta ir sakopta.

LETA jau ziņoja, ka 25.jūnijā pēc plkst.20 Kirillovs nācis no pludmales, kāpjot pa kāpnēm kopā ar savu 24 gadus veco draudzeni, kad pagaidām nenoskaidrotas personības vīrietis no pistoles raidījis šāvienus viņa virzienā.

No gūtajiem ievainojumiem vīrietis nomira notikuma vietā, bet viņa draudzene ar šautu brūci ķermenī tika nogādāta slimnīcā.

Policija aicina atsaukties notikušās slepkavības aculieciniekus, kā arī jebkuru personu, kurai ir kāda informācija par šo gadījumu.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (RRP) preses pārstāvis Toms Sadovskis aģentūrai LETA iepriekš sacīja, ka savas liecības par notikušo sniegusi nogalinātā 50 gadus vecā uzņēmēja Nikolaja Kirillova draudzene. Viņa tika ievainota, bet dzīvībai briesmas nedraud.

Par notikušo policijā ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 117.panta – par slepkavību, ja tā izdarīta vairāku personu dzīvībai bīstamā veidā. Šis likuma pants paredz sodu mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz 20 gadiem un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu.

Policija par notikušo pagaidām ir izvirzījusi divas versijas – slepkavība saistīta ar nogalinātā uzņēmējdarbību vai arī ar personīgo dzīvi. Vīrietis it kā nodarbojies ar cigarešu kontrabandu, kā arī viņam piederot cigarešu ražotne Latgalē. Tas gan vēl esot jānoskaidro.

Otra versija saistīta ar vīrieša personīgo dzīvi, proti, attiecībām ar sievietēm.

Sadovskis informēja, ka uz vīrieti šauts vairākas reizes.

Tas policijai liekot šaubīties par profesionālu pasūtījuma slepkavību. Ierocis nav atrasts, bet policija domā, ka šauts no TT pistoles.

Lietu par slepkavību izmeklē RRP Kriminālpolicija. Policijai pagaidām aizdomās turamo personu nav, izmeklēšana turpinās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+