×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
25. aprīlis, 2016
Drukāt

Justa izpildītajai Eirovīzijas dziesmai “Heartbeat” tapuši vairāki remiksi

Foto - LetaFoto - Leta

Latvijas dalībnieka Justa Sirmā Eirovīzijas dziesmai “Heartbeat” remiksus izveidojuši Latvijas, ASV un Lielbritānijas producenti, informēja “MicRec” pārstāvji.

Dziesmas “Heartbeat” autore Aminata Savadogo klāstīja, ka veidot remiksus bija stratēģisks lēmums, lai popularizētu dziesmu dažādās auditorijās krietnu laiku pirms Eirovīzijas starptautiskā konkursa.

“Pagājušajā gadā “Love Injected” remiksi visā pasaulē klajā nāca pāris dienas pirms fināla, šogad centāmies izdarīt visu, lai tie jau laicīgi strādātu kā papildus veicināšanas atbalsts Justa un dziesmas startam konkursā,” pauda dziesmas autore.

Apkopot remiksu kolekciju, veicināt dziesmas popularitāti deju mūzikas klubos un radiostacijās visā pasaulē uzņēmusies kompānija “Mikrofona ieraksti” sadarbībā ar dziesmas autores Aminatas pārstāvošo kompāniju “Aminata Music” un dziesmas oriģinālās versijas producentu Kasparu Ansonu.

“Mikrofona ierakstu” repertuāra direktors Guntars Račs akcentēja, ka ir svarīgi dziesmas veicināšanas aktivitātes sākt laicīgi. Ar remiksu palīdzību tiek sasniegta tā auditorija, kura dziesmas iepazīst klubos, deju mūziku atskaņojošās radiostacijās un interneta portālos. Deju mūzika pašlaik ir dominējošais žanrs pasaulē un sasniedz vislielāko auditoriju. Pirmie, kuri atzinīgi novērtējuši dziesmas “Heartbeat” jaunās versijas, bija dīdžeji Austrālijā un Nīderlandē.

Vienu no remiksiem veidojis Baltijā labi pazīstamais dīdžejs un mūzikas producents Mareks Dainis, kurš pazīstams ar skatuves vārdu “[Ex] da Bass”. Tieši viņa veidotais Aminatas veiksmes singla “Love Injected” remikss izpelnījās visaugstāko novērtējumu gan pašu mājās, gan arī starptautiski. “[Ex] da Bass” dziesmas “Heartbeat” remikss jau skan radiostacijās un klubos Igaunijā un Lietuvā.

Neparastu remiksa versiju izveidojis amerikāņu producents Rikijs Mears, kurš ASV pamazām gūst panākumus un kura veidotais remikss Boba Mārlija dziesmai “Three Little Birds” ir izdots ASV. “SoundCloud” vietnē tas klausīts jau vairāk nekā pusmiljonu reižu. Savukārt britu leģendārā dīdžeju apvienība “7th Heaven”, kuri kopš 2006.gada ir vieni no visu laiku vispieprasītākajiem remiksētājiem Apvienotajā Karalistē, arī ir izveidojuši vienkāršu, bet britu klubu dīdžejiem jau ļoti iecienītu dziesmas “Heartbeat” remiksu.

Saulainu un vairāku vadošo Latvijas klubu dīdžeju iecienītu versiju izveidojis pašmāju producents “DJ Dween”. Šo remiksu ar sajūsmu uztvēruši vairāki Nīderlandes dīdžeji, kuri bieži uzstājas Eirovīzijas dziesmu konkursa īpašo klubu pasākumos Nīderlandē, Vācijā un Zviedrijā.

Jau ziņots, ka starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmais pusfināls notiks 10. maijā, bet otrais – 12. maijā un to atklās Justs Sirmais, uzstājoties ar dziesmu “Heartbeat”.

Kāpt pirmajam uz skatuves vienmēr ir liels izaicinājums un prasa īpašu koncentrēšanos, bet tajā pašā laikā šis sarežģītais uzdevums ļoti mobilizē, un Sirmais ir pārliecināts, ka Latvijas un viņa vārds, izskanot pirmajam, nesīs lieliskus rezultātus.

Bez Latvijas pārstāvja otrajā pusfinālā uzstāsies mūziķi no vēl 18 valstīm – Albānijas, Austrālijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Bulgārijas, Dānijas, Maķedonijas, Gruzijas, Īrijas, Izraēlas, Lietuvas, Norvēģijas, Polijas, Rumānijas, Serbijas, Slovēnijas, Šveices un Ukrainas.

Kopumā starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas šogad norisināsies jau 61. reizi, piedalīsies 43 dalībvalstis.

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad norisināsies Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Konkursa fināls notiks 14.maijā. Konkursa norisei līdzi varēs sekot tiešraidē Latvijas Televīzijas 1.kanālā.

Justs Sirmais ieguva tiesības pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, uzvarot “Supernovas 2016” finālā.

Kā ziņots, pērn Latvija starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, pateicoties dziedātājas Aminatas Savadogo sniegumam, ieņēma sesto vietu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+