×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
11. marts, 2014
Drukāt

K. Rēdlihs: “Donbass” laimīgās dienas ir beigušās

foto: LETAfoto: LETA

Hokeja kluba Rīgas “Dinamo” aizsargs Krišjānis Rēdlihs pēc uzvaras Gagarina kausa trešajā spēlē pret Doņeckas “Donbass” (7:3) atzina, ka panākuma pamatā ir komandas mērķtiecīgi piekoptais fiziskais spēles stils:

“Mēs viņus sākām mocīt jau otrās spēles beigās – fiziski mīcījām, un tāpat arī jāturpina. “Donbass” laimīgās dienas ir beigušās. Viņu uzbrucēji visu sezonu trīs maiņās spēlē un nepietiks spēka (izturēt sēriju),” “LA” teica Krišjānis Rēdlihs.

Nedomāju, ka visas sērijas ripas sametām jau šodien. Apetīte rodas ēdot un tagad tieši radusies pārliecība. Galvenais – nebūt pašpārliecinātiem, bet pacietīgi kapāt tālāk. Treneru uzstādījums pirms šodienas mača bija spēlēt fiziski – ķermenī. Tieši fiziskā sagatavotība šajā sērijā ir mūsu trumpis, viņiem nepietiks spēka, vajag piebeigt.

Šodien spērām labu soli un uz turpinājumu skatos pozitīvi. Jāpieturas pie šī spēles stila un nevajag domāt, ka izbrauksim uz brīva ledus un apspēlēsim. Doņeckai ir meistarīgi spēlētāji un šurpu-turpu hokejs nestrādās. Mums bija arī sliktie brīži spēlē, bet hokejs bez kļūdām nav iedomājams. Arī tad, ja nav ielaistu vārtu, var atrast pietiekami daudz trūkumu. Tas ir komandas darbs – šodien ielaidām, bet kopumā bija super, sapratām, ka esam uz pareizā ceļa un nenogājām no tā nost. Džeki bija zonā un turpināja malt.

Vārtsargu maiņa komandu nekādi neietekmēja, tā bija tikai sakritība, ka rezultāts aizgāja mums par labu. Arī, ja Mika būtu palicis, rezultāts būtu tāds pats.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+