Mobilā versija
+17.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
20. oktobris, 2015
Drukāt

7 soļu plāns, kā atjaunot šķietami izjukušas attiecības – iesaka eksperti

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Arī harmoniskākajās attiecībās laiku pa laikam iestājas rutīna, veidojoties nesaskaņām un liekot to dalībniekiem izvērtēt ne tikai savstarpējo sapratni, bet arī vienam otru. Gadījumā, ja esi nonākusi līdzīgā situācijā, kad šķiet – attiecības un kopdzīve ar partneri ir sevi izsmēlusi – pirms, iespējams, nepārdomātu un pārsteidzīgu lēmumu pieņemšanas izvērtē, vai attiecību saglabāšanas nolūkos darīts viss iespējamais.

Kopdzīvei ar mīļoto cilvēku mūsos jārada prieks un apmierinātība. Ja jūti, ka šīs tik svarīgās emocijas šķiet zudušas, mazinoties arī savstarpējai cieņai un lojalitātei, ņem vērā attiecību konsultantu un psihoterapeitu Ph.D. Džona Gotmana (John Gottman) un Nena Silvera (Nan Silver) ieteikumus attiecību saglabāšanā un uzlabošanā, kas izklāstīti autoru grāmatā The Seven Principles for Making Marriage Work.

Runājiet ne tikai ar vārdiem

Lai uzlabotu savstarpējo komunikāciju un sapratnes spējas, sarunu laikā savas domas un izjūtas paud ne tikai ar vārdiem. Aktīvi pielieto arī acu kontaktu, pieskārienus, noteiktas pozas un žestus – tātad ķermeņa valodu kopumā! Šādi ļausi partnerim labāk “nolasīt” savas izjūtas, šai prasmei lieti noderot arī ikdienā. Tāpat pievērs uzmanību arī viņa komunicēšanas veidam, iecienītākajiem žestiem, pozām un vārdu izvēlei, kā arī mīmikai! Kā zināms, tā bieži vien pasaka krietni vairāk nekā vārdi.

Vai atceries, kā jāflirtē?

Flirtēšana ir nozīmīga attiecību sastāvdaļa ne tikai to sākumposmā. Arī ikdienas dzīvē, neraugoties uz attiecībās pavadīto gadu skaitu, tai vajadzētu būt vienam no pāra komunikācijas veidiem. Protams, laikam ejot, flirtēšanas veidi var mainīties, taču koķetēšana, nelieli uzmanības apliecinājumi, zināma noslēpumainība un neparedzamība ļaus neapdzist tik nozīmīgajai attiecību kaisles uguntiņai.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+