foto – fibaeurope.com

Kadetiem neveiksmīgs sākums Kijevā 0

Latvijas U-16 kadetu izlase Eiropas čempionātu Kijevā sākusi ar 61:78 zaudējumu turnīra saimniekiem Ukrainai.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5

Latvijas kadetu pirmās Eiropas pankūkas sadega dzeltenzilās liesmās – pirmajā puslaikā komanda tā arī nespēja tkt galā ar starta drudzi un cīņas turpinājumā nekas vairs nebija glābjams. No spēles latvieši meta ar tikai 29 procentu precizitāti (22/74, vienam no komandas potenciālajiem līderiem Strautiņam 3/17), netika galā ar ukraiņu talantu un līderi Mihaļiku (26 punkti, 11 atlēkušās bumbas, 5 pārtvertas piespēles, 4 rezultatīvas piespēles), zaudēja grozu un cīņu soda laukumā, lielākie spēles mīnusi sakrājās ar trīs pamatsastāva puišiem laukumā…

“Labi sākām un labi pabeidzām spēli, bet posmu no 6. līdz 26.minūtei labāk neatcerēties. Vai arī – atcerēties, lai neatkārtotu pieļautās kļūdas. Pats sākums bija abpusēji nervozs. Labi strādājām aizsardzībā, pirmie sajutām spēles garšu uzbrukumā (10:7). Taču ukraiņu līderis Svjatoslavs Mihaiļuks trāpīja divus trīspunktniekus, pārķēra bumbu un aizbēga ātrajā uzbrukumā. 14:21 pēc pirmās ceturtdaļas vēl nebija nekāda traģēdija, bet otrās sākumā ļāvām mājiniekiem veikt izrāvienu 0:10 un bijām izlējuši ūdeni, ko vairs nespējām sasmelt. Uzbrukums kļuva pārāk individuāls. Daži gribēja kļūt par glābējiem un uzņēmās iniciatīvu nevietā, citi spēlēja pārāk bailīgi,” basket.lv neveiksmīgo čempionāta sākumu komentēja Latvijas izlases treneris Mārtiņš Fomins.

D grupas otrajā spēlē piektdien Latvijas izlases pretinieki būs Itālija, kas čempionātu sāka vēl neveiksmīgāk – 64:91 pret Horvātiju. Visticamāk, tieši šodienas spēle mūsējiem būs svarīgākā cīņā par iekļūšanu grupas trijniekā.

EIROPAS U-16 ČEMPIONĀTS KADETIEM KIJEVĀ (UKRAINA)

D grupa

Latvija – Ukraina 61:78 (14:21, 25:47, 40:60). Strautiņš 13, Kohs 12, Krūmiņš 10, Birkāns 9, Kokins 8, Antoms 4, Jankovskis 3, Raimo 2.