Reklāmraksti

Kādus ieguvumus sniegs visu kredītu apvienošana vienā aizdevumā0

Publicitātes foto

Situācija, kad vienam cilvēkam ir noformēti vairāki kredītlīgumi, šobrīd nav nekāds retums. Katrs pēc savām iespējām plāno savu finanšu plūsmu, lai savlaicīgi izpildītu kredītlīgumos noteiktās saistības. Tomēr bieži sastopami arī tādi gadījumi, kad tiek pagarināti kredītu atmaksas termiņi, kavēti maksājumu datumi, kam sekas ir soda procenti. Kā arī kredītmaksājumi mēdz paņem pārāk lielu daļu no ienākumiem. Tas attiecīgi rada finanšu nestabilitāti un vajadzību atkal izmantot citus kredītpakalpojumus, lai segtu savas pamatvajadzības.

Šādos gadījumos, jo ātrāk tiek meklēti risinājumi, jo labāk, jo parasti situācija ar laiku tikai pasliktinās, radot risku tiesu darbiem, parādu piedziņai, nemaz nerunājot par to, ka pamatīgi tiek pārmaksāts. Kredītu apvienošana ir viens no biežākajiem risinājumiem, kā pārstrukturēt kredītsaistības.

Kādi ir galvenie ieguvumi no kredītu apvienošanas procesa tiem patērētājiem, kuriem ir vairāki aizdevumi – ātrie un patēriņa kredīti, līzingi, hipotekārie aizdevumi.

Viens maksājums vienā datumā

Pēc kredītu apvienošanas klientam vairāku maksājumu un dažādu maksājumu datumu vietā ir tikai viens maksājums, kas jāveic līdz konkrētam datumam. Apvienotie aizdevuma līgumi vairs nav spēkā un ir kļuvuši par vienu jaunu aizdevuma līgumu ar citiem aizdevuma un atmaksas nosacījumiem.

Mazāki ikmēneša izdevumi par kredītiem

Veicot kredītu apvienošanu un izvēloties izdevīgu piedāvājumu, iespējams ievērojami samazināt to naudas summu, kas ik mēnesi jānovirza kredītmaksājumu segšanai. Tas ir liels atvieglojums budžetam un ļauj nostabilizēt finanšu plūsmu. Samazinot maksājumu apjomu, paliek vairāk līdzekļu pamatvajadzībām un citiem izdevumiem.

Samazināta kopējā kredītu summa

Kredītu apvienošana dod iespēju atbrīvoties no līgumiem, kuriem ir ļoti augstas procentu likmes. Visbiežāk tie ir ātrie kredīti. Izvēloties piemērotu kredītu apvienošanas piedāvājumu, var ietaupīt un samazināt kopējo summu, kas būs jāatmaksā.

Iespēja uzlabot kredītvēsturi

Pavisam noteikti kredītu apvienošana par labu nāks tiem, kuriem nepieciešams uzlabot kredītvēsturi. Pēc kredītu apvienošanas tiek izbeigti visi esošie līgumi un paliek tikai viens, kas jau ļauj esošajai kredītvēsturei izskatīties daudz labāk. Ilgtermiņā saglabājot šādu situāciju, nomaksājot jauno aizdevumu un neradot jaunus nevēlamus ierakstus kredītvēsturē, var uzlabot savas iespējas, piemēram, saņemt hipotekāro aizdevumu, kas iepriekšējā situācijā droši vien nemaz nebūtu iespējams.

Izvairīšanās no parādu piedziņas, īpašumu zaudēšanas

Ja situācija ar kredītiem jau ir novilcināta un nonākusi līdz brīdim, kad draud parādu piedziņa un īpašumu zaudēšana, tad kredītu apvienošana var būt viens no ātriem un efektīviem risinājumiem, kas ļaus no šāda nepatīkama scenārija izvairīties.

Kredītu apvienošana – kur un kā to labāk veikt

Kredītu apvienošanu piedāvā daudzi aizdevēji, tāpēc izvēle ir gana plaša. Tomēr ir jābūt uzmanīgiem, izvēloties aizdevēju, jo būtiski atrast tādu piedāvājumu, kas patiešām ļauj ietaupīt un atrisināt kredītsituāciju sev vēlamajā veidā.

Lai uzzinātu, ko piedāvā potenciālie kredītu apvienotāji, var iepazīties ar noderīgu informāciju interneta vietnēs, kur apkopota informācija par licencētiem aizdevējiem un to pakalpojumiem, piemēram, šī vietne: https://www.eirokrediti.lv/atsauksmes/latvijashipoteka.

Izvēloties kredītu apvienotāju, ieteicams izmantot arī kredītu kalkulatoru, lai vismaz aptuveni aprēķinātu, kādu ietaupījumu varētu sniegt kredītu apvienošana. Apvienojot kredītus par lielāku summu, jārēķinās, ka aizdevējs var pieprasīt nekustamā īpašuma ķīlu. Tāpat, protams, aizdevējs pārbaudīs klienta maksātspēju, kredītvēsturi un citus aspektus, kas aktuāli kredītu noformēšanas procesā.

LA.lv
RE
Reklāmraksts
Reklāmraksti
Kā veiksmīgi papildināt savu imidžu?
7 stundas
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
4 padomi, kā gatavošanu uz indukcijas plīts padarīt maksimāli baudāmu
5. septembris, 2019
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Akumulatori – kuri no vadītāju ieradumiem saīsina to kalpošanas laiku?
4. septembris, 2019

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pūce apņēmības pilns turpināt iesākto pašvaldību reformu
41 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Ekskursijas laikā Kaļiņingradā gājis bojā tūrists no Latvijas
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atcelts lēmums par kriminālprocesa izbeigšanu pret Herbertu Cukuru
57 minūtes
LE
LETA
Sports
Znarokam veselības likstas, “Spartak” dažas turpmākās spēles vadīs Vītoliņš
4 stundas