×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
11. septembris, 2012
Drukāt

Kanāda atņems pilsonību 3100 naturalizētiem pilsoņiem

Kanāda sākusi atņemt pilsonību 3100 naturalizētiem pilsoņiem, kas to ieguvuši, sniedzot nepatiesu informāciju par šajā valstī nodzīvoto laiku, paziņoja imigrācijas ministrs Džeisons Kenijs.

“Mēs esam noskaidrojuši 3100 Kanādas pilsoņu, kas var būt ieguvuši pilsonību krāpjoties, un atņemsim pilsonību tiem, kas to šādi ieguvuši,” sacīja Kenijs. “Mēs rīkojamies, lai atņemtu pilsonību un pastāvīga iedzīvotāja statusu cilvēkiem, kuri nespēlē pēc noteikumiem un melo vai krāpjas, lai kļūtu par Kanādas pilsoņiem. Tiek uzskatīts, ka lielākā daļa šo personu atradās ārpus valsts un nekad nav šeit reāli dzīvojuši.”

Lai iegūtu Kanādas pilsonību naturalizējoties, pretendentam jābūt nodzīvojušam šajā valstī trīs no pēdējiem četriem gadiem. Kanādas valdība noskaidrojusi, ka tūkstošiem pilsonības pretendentu lielāko daļu no šī četru gadu posma nodzīvojuši ārpus Kanādas un izmantojuši starpniekus, lai radītu iespaidu par viņu atrašanos Kanādā. Ministrs sacīja, ka šajā krāpšanā iesaistīti apmēram 11 tūkstoši cilvēku no 100 valstīm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+