×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
14. decembris, 2012
Drukāt

Kas ir visvairāk sasāpējusī problēma jūsu novada iedzīvotājiem? 


Vija Jablonska, Priekules novada domes priekšsēdētāja:
 “Mūsu vislielākā problēma ir graujoši bedrainais asfalta ceļš uz Liepāju. Veseli 40 nepārvarami kilometri, kas mums ir arī maizes un darba ceļš. Jo gados jaunākie priekulnieki, kas grib vairāk nopelnīt, strādāt brauc uz Liepāju – tur ir osta, lielie uzņēmumi, ražotnes.

 

Viņiem ceļā uz Liepāju jālauž savas jau tā vecās mašīnas. Esmu fotografējusi daudzās bedres un sūtījusi gan ministriem, gan prezidentiem, pilnīgi visiem, bet viss velti! Mūsu novada ļaudīm tas nav ceļš uz nekurieni, kā izsakās un domā valsts varas pārstāvji Rīgā. Šie 40 kilometri ir valsts nozīmes ceļš.

Šovasar tika izsludināts iepirkuma konkurss, kas ziņoja, ka no Knīveriem, kas atrodas trīs kilometru attālumā no Priekules, Liepājas virzienā astoņu kilometru posmā salabos asfaltu – noklās šķembas un pārlies piķa klājumu. To izdarīja, bet daudz mazākā apjomā, citā tehnoloģijā un turklāt pavisam citā posmā – no Grobiņas puses nelielu gabaliņu. Laikrakstos izsludinātie iepirkuma nosacījumi neatbilst dabā redzamajam! Tieši aiz Knīveriem ceļš ir vissliktākajā stāvoklī. Tieši šis posms bija jāsalabo vispirms.

Atvaļinājuma laikā speciāli aizbraucu uz Latgales pusi, līdz pat Aglonai, tajā pusē neredzēju nevienu tādu ceļu kā mūsējais. Uzskatu, ka valstij jābūt kā lielā ģimenē – kārtīgs saimnieks redz visus: no vismazākā bērna līdz gados vecākajiem ļaudīm. Pārredz visu vajadzības un atbilstoši tās risina.

Lai nu kam, bet ceļiem nauda ir jāatvēl. Cilvēki dzīvos Latvijā, gan pamazām atgriezīsies arī tie, kas šobrīd iztiku pelna ārzemēs. Esmu par to pārliecināta. Sevišķi jaunie, kad redzēs, ka tepat Latvijā var nodrošināt ģimenes, ka viņus te gaida, bet tāpēc ir jāsakārto ceļi. Pats galvenais ir ceļš.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+