×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
19. janvāris, 2016
Drukāt

Kas palīdz vieglāk pārdzīvot nelaimīgu mīlestību

skirsanas-paris-strids

1. Skaidri jāiztēlojas mērķis darbam ar sevi – kļūt brīvam,  par sevi pārliecinātam cilvēkam, kuram atvērtas visas iespējas, tajā skaitā arī brīva iespēja seksuālā partnera izvēlē.

2. Jāatceras un no jauna jāizdzīvo sajūta būt brīvam no citiem cilvēkiem, patstāvīgam un pašvērtīgam; iztēloties, cik jauki ir pašam rīkoties ar savu ķermeni un dvēseli, nebūt atkarīgam no citu skatiena vai telefona zvana.

3. Dzīve – tas ir teātris, un jūs variet nospēlēt jebkuru lomu. Variet iedomāties sevi kā laimīgu Kazanovu, kurš bauda dzīvi (meitene var sevi iedomāties par maitu, kura izmanto vīriešus savai labsajūtai). No šīs spēles atkarīga visa turpmākā dzīve. Iemiesojieties jaunā veidolā un jūs pārvērtīsieties no skumstoša mīlnieka par laimīgu cilvēku.

4. Var paskatīties uz situāciju it kā no sava drauga puses (kurš labi pret jums attiecas). Tāds cilvēks varētu ar vēsu prātu iezīmēt jūsu bijušā iemīļotā nepilnības, vājības, rakstura defektus un audzināšanas, viņa rīcību. Tagad iedomājieties, kā tāds brīnišķīgs cilvēks kā jūs, varēja pieķerties pie tik necienīga.

5. Jāsaprot savs pašnovērtējums,  par sevi pārliecināts cilvēks sev piesaista. Un gadās, ka upuris un bende mainās vietām, un tas, kurš pametis savu draudzeni cenšas viņu atkal iegūt.

6. Ja stingri esiet nolēmis šķirties, tad dariet to viennozīmīgi un neatgriezeniski. Nekāpiet divreiz uz viena un tā paša grābekļa.

7. Atrodiet jaunu mīlestību, jums radīsies iespēja satikt savu īsto ideālo partneri.

8. Jaunas tikšanās, jaunas sejas, jaunas emocijas – tas viss palīdzēs aizmirst savas bēdas un iegūt jaunu interesi par dzīvi.

9. Doties atvaļinājumā, aizbraukt kaut kur tālu no vietas un lietām, kuras jums atgādina par iepriekšējo mīlestību.

 

dieviete2

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+