Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
15. janvāris, 2015
Drukāt

Kaujas granātas mešanas nodarbības laikā traumas guvis NBS karavīrs

Foto - LETAFoto - LETA

Kaujas granātas mešanas nodarbības laikā ar granātas šķembu traumas guvis Nacionālo bruņoto spēku (NBS) karavīrs, informēja NBS.

NBS norāda, ka karavīrs guvis vieglas traumas. Pēc pirmās un neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanas Ādažu bāzes Medicīnas aprūpes centrā karavīrs nogādāts civilā veselības aprūpes iestādē Rīgā tālākai ārstēšanai.

Karavīra veselības stāvoklis ir stabils, informē NBS. Veselības bojājuma smaguma pakāpe vēl tiek precizēta, bet pašreiz tiek raksturota kā viegla. Jau tuvākajā laikā karavīrs tiks izrakstīts no stacionāra.

Militārā policija sākusi kriminālprocesu un veic apstākļu noskaidrošanu notikuma vietā. Sākta arī dienesta un nelaimes gadījuma speciālā izmeklēšana.

NBS uzsver, ka ievērojot Latvijas fizisko personu datu aizsardzības prasības, plašāka informācija par veselības bojājumu guvušā karavīra personību, ārstēšanu, diagnozi un prognozi netiks sniegta.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+