Mobilā versija
+1.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
3. februāris, 2016
Drukāt

Kavējas traģēdijas izmeklēšana

Ekrānšāviņš no youtube.com videoEkrānšāviņš no youtube.com video

Bojāgājušā bērna tēta uzņemta fotogrāfija ar lifta spraugu.

Sakarā ar nepieciešamību veikt papildu būvniecības ekspertīzes ir aizkavējusies izmeklēšana Varakļānu veselības aprūpes centra liftā bojā gājušā puisēna lietā.

Kā informē Valsts policijas Vidzemes reģionālajā pārvaldē, ekspertīžu rezultāti varētu kļūt zināmi ne agrāk kā vasaras sākumā. Sakarā ar izmeklēšanas gaitā nozīmētajām papildu ekspertīzēm pagaidām kavējas arī trūkumu novēršana par bīstamu atzīstajam Varakļānu veselības aprūpes centra liftam, tas joprojām netiek ekspluatēts. Pagājušā gada 10. augustā šajā ēkā notika traģisks nelaimes gadījums – vecāki ar 1,8 gadus vecu zēnu Varakļānu veselības aprūpes centrā apciemoja vecmāmiņu. Dodoties prom no apmeklējuma, zēns piegājis pie lifta un attaisījis vaļā lifta durvis. Kamēr gaidījis mammu, zēns ieskrējis liftā, kurā nebija nolaistas drošības žalūzijas. Liftā starp kabīni un sienu ir sprauga. Zēns tajā iekrita un nokrita no trešā stāva, guva politraumas. Naktī uz 11. augustu zēns Rēzeknes slimnīcā mira.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+